BDDK Sözleşmeli Bilişim personeli alacak

BDDK Sözleşmeli Bilişim personeli alacak

50
0
PAYLAŞ

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 2020 veya 2021 sınavında Kamu Personeli Seçmeli (KPSS) alınan KPSSP3 puanının % 70’i ile son yıl içinde İngilizce yapılan Dil Bilgisi Tespit Sınavı (YDS) Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanının % 30’unun esas alınacak sınava göre en yüksek alan adayından adaydan yazılım kadrosu için 5 katı aday sözlük sınavına çağrılacak.

BDDK Sözleşmeli Bilişim'in alacakları

BDDK Sözleşmeli Bilişim’in alacakları

BDDK Sözleşmeli Bilişim’in alacakları

Ödeme için planlama ve Denetleme Kurumu Daire Başkanlığı hizmeti, çevrimiçi sınav teslimi gerçekleşecek sırasına 14 sözleşmeli bilgisayar alınacak.

BDDK Sözleşmeli Bilişim'in alacakları

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; 2020 veya 2021 sınavında Kamu Personeli Seçmeli (KPSS) alınan KPSSP3 puanının % 70’i ile son beş yıl içinde İngilizce yapılan Dil Bilgisi Tespit Sınavı (YDS) Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanının % 30’unun esas alınacak kelime oyununa göre en yüksek alan adayından adaydan yazılım kadrosu için 5 katı aday sözlük sınavına çağrılacak.

Sözlü sınava katılmaya katılmaya hak kazananların listesi en geç 29 tarih 2022 tarihi kurumun resmi internet başvurusu ve Kariyer Kapısı Platformunda duyurulacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Türkçe internet kariyer KPSS sınavı YDS
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK