Beyoğlu’nda pes dedirten görüntüler: Kuyruğa girdiler

Beyoğlu’nda pes dedirten görüntüler: Kuyruğa girdiler

104
0
PAYLAŞ

Beyoğlu’nda uyuşturucu satıcılarının sokağının ortasında kuyruk oluşturarak uyuşturucu alışverişi yapan onlarca kişi cep telefonu kameralarına yansıdı.

Beyoğlu'nda pes ettiren görüntüler: Kuyruğa girdiler

Beyoğlu’nda pes ettiren görüntüler: Kuyruğa girdiler

Beyoğlu’nda pes ettiren görüntüler: Kuyruğa girdiler

Beyoğlu’nda cadde ortasında kuyruk oluşturarak uyuşturucu alışverişi yapan onlarca kişi cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülere göre hareket eden polis ekipleri, uyuşturucu tacirlerine karşı 60 farklı adrese eş zamanlı operasyon başlattı.

Beyoğlu'nda pes ettiren görüntüler: Kuyruğa girdiler

Beyoğlu’nda uyuşturucu satıcılarının bulunduğu caddenin ortasında kuyruk oluşturarak uyuşturucu alışverişi yapan onlarca kişi cep telefonu kameralarına yansıdı.

Görüntülerden yola çıkan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, uyuşturucu tacirlerine yönelik eş zamanlı operasyon başlattı.

İLAÇ KALİTESİ VE KAMERADA ALIŞVERİŞ

Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, sokak ortasında uyuşturucu kuyruğu oluşturan kişilerin daha sonra para ve uyuşturucu alışverişi yaptıkları görülüyor.

İstanbul Beyoğlu’nda 60 ayrı adreste 56 kişinin tutuklanması için operasyon düzenlendi.

Özel harekat polisi operasyona destek verirken, havadan inen polis helikopteri de katıldı.

Operasyonun gerçekleştirildiği adreslerden biri Beyoğlu İstiklal Mahallesi Büyük Yokuş Sokak’ta 4 müstakil dairede yapıldı.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 4 kişi gözaltına alındı. Narkotik köpeklerin yardımıyla adresler kapsamlı bir şekilde arandı. Yapılan aramalarda bazı uyuşturucu maddeler ele geçirildi.

Operasyonun gerçekleştirildiği diğer iller ise Batman, Diyarbakır, Manisa ve Giresun oldu. Operasyonla ilgili çalışmaların devam ettiği belirtildi. (İHA)

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: Çok sayıda gözaltı var ilginizi çekebilir İstanbul’da uyuşturucu operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

Batman cep telefonu Diyarbakır Polisi Giresun gözaltı İstanbul Manisa operasyonu ÖZEL OPERASYON para Polis uyuşturucu operasyonu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK