Bir doktor daha Covid-19’dan yaşamını yitirdi

Bir doktor daha Covid-19’dan yaşamını yitirdi

71
0
PAYLAŞ

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Kovid-19 teşhisiyle bir süredir takip ve tedavi altına alındı. Kenan Alioğlu’nun hayatını kaybettiği açıklandı.

Covid-19'dan bir doktor daha hayatını kaybetti

Covid-19’dan bir doktor daha hayatını kaybetti

Covid-19’dan bir doktor daha hayatını kaybetti

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı. Kenan Alioğlu’nun Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

Covid-19'dan bir doktor daha hayatını kaybetti

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kovid-19 tanısıyla bir süredir takip ve tedavi gören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu’nun hayatını kaybettiği açıklandı.

Hastane yönetiminden yapılan açıklamada, “Alioğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Değerli hekimimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır, tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz.

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan, “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu, Covid-19 nedeniyle hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dilerim.

Türk Tabipleri Birliği (TTB) de hayatını kaybeden Alioğlu için taziye mesajı yayınladı. TTB’nin verilerine göre Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının sayısı 459’a yükseldi.

Günlük korona virüs tablosu açıklandı!  İşte ölü sayısı ve yeni vaka sayısı ilginizi çekebilir Günlük korona virüs tablosu açıklandı! İşte ölü sayısı ve yeni vaka sayısı

Corona doktor hastane Kocaeli Sağlık Sağlık Bakanı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK