Bisikleti ile okula giden lise öğrencisine polis aracı çarptı

Bisikleti ile okula giden lise öğrencisine polis aracı çarptı

52
0
PAYLAŞ

Sakarya’nın Erenler ilçesi D-650 Karasu yolu Yeni Mahalle mevkiinde meydana gelen kazada Ali Dilmen Lisesi’nde okula başlayan 9. sınıf öğrencisi Furkan Murat Göktürk, okula bisikletiyle gitmek için yola çıktı. TOPÇA Çok Katlı Kavşağı ile Karasu Yolu Sokak (D-650) kavşağında görevine giderken polis aracı 14 yaşındaki Göktürk’e çarptı. Kaza sonrası polis aracındaki görevliler tarafından ilk müdahale yapılan yaralı çocuk için bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Göktürk, olay yerine gönderilen sağlık ekipleri tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Furkan Murat Göktürk burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Okula bisikletiyle giden lise öğrencisi polis aracına çarptı

Okula bisikletiyle giden lise öğrencisi polis aracına çarptı

Okula bisikletiyle giden lise öğrencisi polis aracına çarptı

Sakarya’da okula bisikletiyle gitmekte olan 9. sınıf öğrencisine polis aracı çarptı. Kazada yaralanan 14 yaşındaki Furkan Murat Göktürk kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Okula bisikletiyle giden lise öğrencisine polis aracı çarptı.

Sakarya’nın Erenler ilçesi D-650 Karasu yolu Yeni Mahalle mevkiinde meydana gelen kazada Ali Dilmen Lisesi’nde okula başlayan 9. sınıf öğrencisi Furkan Murat Göktürk, okula bisikletiyle gitmek için yola çıktı. TOPÇA Katlı Kavşağı ile Karasu Yolu Sokak (D-650) kavşağında görevine giderken polis aracı 14 yaşındaki Göktürk’e çarptı. Kaza sonrası polis aracındaki görevliler tarafından ilk müdahale yapılan yaralı çocuk için bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Göktürk, olay yerine gönderilen sağlık ekipleri tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Furkan Murat Göktürk, burada yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ARAŞTIRMA BAŞLADI

Riot Ekipleri hastane bahçesinde önlem aldı. Meydana gelen kazada polis memurunun sürücüsü gözaltına alınırken, konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

BABA BİR GÜN ÖNCE UYARDI

Öte yandan kazada acı bir detay ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Göktürk’ün bir gün önce babası tarafından bisiklete binme konusunda daha dikkatli olması konusunda kendisini uyardığı da öğrenildi. (İHA)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK