AÖF yaz okulu sınavı saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

AÖF yaz okulu sınavı saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

91
0
PAYLAŞ

AÖF yaz okulu sınavı ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?

AÖF yaz okulu sınavı ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?

AÖF yaz okulu sınavı 4 Eylül saat 14:00’de yapılacaktır. Yaz okulu sınavına girebilmek için öğrencilerin sınav giriş belgesi ile fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesinin yanlarında olması gerekmektedir. AÖF yaz okulu sınavında her ders için 20 soru sorulacak ve 30 dakika süre verilecektir.

AÖF yaz okulu sınavı kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavına girecek öğrencilerin giriş belgesi geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. AÖF yaz okulu sınavı 4 Eylül 2021 tarihinde yüz yüze yapılacaktır. Sınav binalarında pandemi şartlarına uygun olarak tüm önlemler alınmıştır. Covid-19 pozitif/temaslı öğrenciler ayrı salonlarda sınava alınacaktır.

AÖF SINAV YER ÖĞRENİM SAYFASI

AÖF YAZ OKULU GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI

Anadolu Üniversitesi resmi sayfasından yapılan duyuruya göre yaz okulu sınavına giriş belgesi aosogrenci.anadolu.edu.tr web sitesinde yayınlandı.

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

Açıköğretim Sistemine göre eğitim veren Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020-2021 Akademik Yılı Yaz Okulu Sınavı 4 Eylül 2021 tarihinde yapılacaktır.

AÖF YAZ OKULU SINAVI YÜZYÜZ OLACAK MI?

AÖF yaz okulu sınavı ile ilgili bilgiler geçtiğimiz haftalarda resmi internet sitesinde yayınlandı. Duyuru aşağıdaki gibidir:

“2020-2021 Akademik Yılı Yaz Okulu kayıtlarının 5-9 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında, Yaz Okulu Sınavının ise 4 Eylül 2021 tarihinde yüz yüze yapılması planlanmaktadır.”

AÖF YAZ OKULU SINAV SÜRESİ NE KADARDIR?

Sınavda her ders için 20 soru sorulacak ve 30 dakika süre verilecektir.

Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak puanınız hesaplanacaktır. Başarı notunun alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınırın altında kalan öğrencilere FF harf notu verilir.

açık öğretim Anadolu Üniversitesi AÖF yüz yüze sınav ne zaman

AÖF yaz okulu sınavı ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK