Ara tatil ne zaman, karne verilecek mi?

Ara tatil ne zaman, karne verilecek mi?

34
0
PAYLAŞ

Ara tatil ne zaman, karne mi olacak?

Ara tatil ne zaman, karne mi olacak?

Ara tatil için geri sayım başladı, 9 günlük tatil dinlenecek. Öğrenciler ikinci ara tatil ile tesisten atmak ve eksiklikleri tamamlamaları büyük bir fırsat olacak. İkinci ara tatil 11 Nisan’da yapılacak, 15 Nisan’da tatilde karne olmayacak. 9 günlük tatil 8 Nisan 2020, 17 Nisan’da sona erecek.

Ara tatil ne zaman, karne mi olacak?

Kalıntılardan ara tatil ile ilgili sınav maratonlarından bir nebze uzaklaşacak. Hafta sonuyla birlikte toplamda 9 gün tatil yapacak. İlk yıl korona inşaatı uygulanamayan ikinci ara tatil bu yıl uygulanacak.

ARA TATİL NE ZAMAN?

*1. dönem ara tatili 15-19 Kasım,

*Yarıyıl tatili 24 Ocak-4 Şubat,

*2. dönem ara tatili 11-15 Nisan,

* Karneler 17 Haziran 2022’de dağıtılacak

OKULDA YÜZ YÜZE EĞİTİM ZORUNLU MÜ?

2021-2022 eğitim öğretim kurumlarında uzaktan eğitim seçeneği bulunmuyor. Eğitimler yüz yüze olacak.

Milli Eğitim Bakanı Özer, sadece mazereti yüz yüze eğitime katılamayacak için TRT EBA ve EBA platformu aracılığıyla eğitime devam edeceklerini belirtti.

“YÜZ YÜZE EĞİTİMLE BİTİRECEĞİZ”

Milli Eğitim Bakanı Özer, çeşitli programlara ziyaret etmek için burada bulunan kentte, Ordu Valiliği’ni ziyaret etti. Çiçekle Karşılanan Bakan Özer, Valilik Şeref Defteri’ni düzenledi.

Gazetecilere açıklama yapan Özer, yüze yüze eğitime devam edeceklerini söyledi. 434 ders yüz yüze eğitime eğitimini7 belirten Bakan Öz, “2021-2022 eğitim-öğretimde başlatılmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ve kurulunun indirimleri, okullarımızdaki tüm ödemeler için ödeme yapılacak bu yıl yüz yüze eğitimle bitireceğiz.

“TOPLAM SAYININ BİNDE BİRİNİN ALTINDA”

Bugün elimizdeki 850 bin dersimizin sadece 434’ünde vaka yüzünden yüz yüze eğitime ara verdik. Yani anda bizimimizde içinde bulunan derslerde toplam eğitim binde programında çok sayıdaki derslerin tamamı eğitim binde programından çok kapsamlı oldu.

Büyük Sağlık Bakanlığı’nın önermiş olduğu şekildekie büyük boyutlu tüm riayetteki tüm okullarımızda örneğin bugün 5 ay boyunca herhangi bir kesintiye uğramadan eğitime devam edecekysek bu yıl de yüz yüze eğitime devam edecekysek olacak. Ben bu öğretmenlerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. (DHA)

Corona EBA Milli Eğitim Bakanı Omicron Ordu Sağlık Sağlık Bakanlığı tatil sınavı TRT yarıyıl tatili yüze yüze

Ara tatil ne zaman, karne mi olacak?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK