AUZEF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı

AUZEF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı

38
0
PAYLAŞ

AUZEF bütünleme testleri açıklandı

AUZEF bütünleme testleri açıklandı

AUZEF bütünleme sınavlarının sonuçları açıklandı. Eğitimlerine öğretim ve uzaktan eğitim ile devam eden AUZEF sınavını incelemeye başladı. AUZEF sınavı TC kimlik ve öğrenci kimlik bilgilerinizi görebiliriz.

AUZEF bütünleme testleri açıklandı

İstanbul Üniversitesi’nde eğitimlerini uzaktan olarak sürdüren büyük bir merakla satın almaları AUZEF sınavları internet üzerinden yayınlandı. Öğrencileri haberimizde yer alan linke tıklayabilir ve kullanıcı adlarını ve yazılımlarını gözden geçirebilecek alan AUZEF incelemesini yapabilecekler. İşte erişime açılan AUZEF sınavlarının sonuçları…

AUZEF SİNAV SONUÇLARI SORGULAMA

AUZEF FINAL SINAVI SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?
12-13 Şubat 2022 eğitimli 2021-20 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyılı Telafi Sınavı sonuçları. Sınav sınavınızı https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresinden AKSİS kullanıcı adınızla ile giriş hizmeti görüntüleyebilirsiniz.

AUZEF NEDİR?

Açık ve uzaktan Eğitim Fakültesi (UZEF), İstanbul Üniversitesi açık öğretim ve eğitim veren tüm programların yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci Türkiye’deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı yılı AUZEF yıl 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17’si Açık Öğretim, 18’i AUZEF’e Uzaktan Eğitim, 2’si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim biçimidir.

AUZEF programlarındaki ücretler, onun internet üzerinden bakıldığında İstanbul Üniversitesi ile ilgili görünümü ve mezun olma ihtimaline sahip olma durumu.

Yükseköğretim lisanslarının lisanslarında tüm lisans eğitim lisans eğitim programlarına, ön lisans eğitimi olan tüm lisans eğitim programlarına, lisans eğitimi veren programlarına, ön lisans eğitimlerini öğretebilirler.

internet istanbul istanbul üniversitesi öğrenci sınavı Türkiye

AUZEF bütünleme testleri açıklandı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK