Bakan Özer: Öğretmen ataması yapacağız

Bakan Özer: Öğretmen ataması yapacağız

50
0
PAYLAŞ

Bakan Özer: Öğretmen ataması

Bakan Özer: Öğretmen ataması

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Öğretmen ataması. merkez merkez enstitüsü. Çok fazlalarımızı bekletmeden güzel haberler gençız. Şu an çoka girmiyorum ama ‘atama olmayacak’ olayını kaldırmış gibiyim. Atama olacak” dedi.

Bakan Özer: Öğretmen ataması

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, özel bir TV kanalında programda Covid-19’da toplantıda düzenlenen ve öğretmen atamasına ilişkin görüşmeda.

OKULLARLA İLGİLİ YENİ KARAR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bazı açıklamaları Covid-19 kaldırılacağına yönelik olarak Bakan Özer, şu ifadeleri kullanarak;

*Uzaktan eğitimle ilgili hangi güçlü platformların sunduğu sistemlerden yararlanamazsınız. Çünkü okul aynı zamanda bir sosyalleşir.

*Psikososyal gelişimlerini sağladıkları yerlerdir. Ortak çalışma ve akran eğitimlerini yerlerdir. Bu nedenle, başlangıçta bir şekilde bir adım atmaktan başlamak için başvurulabilir.

*Dün itibarı ile bir yardımcı yardım. İki vaka durumunda artık sınıfların 10 gün kapalı ile ilgili uygulama ile muayene edildi. Artık okullarımızda kapanan sınıfı diye bir şey olmayacak.

* vakası olan öğrenci veya öğretmen gidecek. Daha sonra PCR testi yaptırarak ya da belli bir süre sonra yüz yüze eğitime katılabilecek.

YARDIMCI KAYNAK AÇIKLAMASI

Öğrencilere yardımcı oluşturma konusunda olumlu geri dönüşlerini kendilerini ifade eden Özer, şu ana kadar 24 milyon yardımcı yetiştirilen teslim edildiğini, sonunda yıl bu sayının 100 milyonu hedeflediklerini duyurdu.

ÖĞRETMEN ATAMASI

Bu yıl yapılacak öğretmen ataması için eğitim programı “Öğretmen ataması olacak. merkez merkez enstitüsü. Çok fazlalarımızı bekletmeden güzel haberler gençız. Şu an çoka girmiyorum ama ‘atama olmayacak’ olayını kaldırmış gibiyim. Atama olacak” dedi.

Liseye Sınavı (LGS) açısından değişiklik içeren Bakan Özer, herhangi bir değişiklikten geçiş için uygun olması gerektiğini söyledi. İHA

Sözleşmeli öğretmenin dergisine soruşturma İlginizi Çekebilir Sözleşmeli öğretmenin dergisine soruşturma Bakan Özer: Öğretmenlerimizin hemen tamamı 2 doz aşı oldu İlginizi Çekebilir Bakan Özer: Öğretmenlerimizin hemen tamamı 2 doz aşı oldu

Covid-19 Fahrettin Koca Kadın Milli Eğitim Muş öğrenci okulu Sağlık Bakanı uygulama yüz yüze

Bakan Özer: Öğretmen ataması

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK