Doğam Evimde’ye uluslararası ödül

Doğam Evimde’ye uluslararası ödül

117
0
PAYLAŞ

Benim Doğam için uluslararası ödül Evde

My Nature Uluslararası Ödülü Evimde

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, ‘Doğam Evimde’ adlı uzaktan eğitim programı ile ‘Yılın En İyi Bilişim Bölümü’ kategorisinde dünya üçüncüsü oldu.

Benim Doğam için uluslararası ödül Evde

Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan 2021’de Amerika’da Uluslararası İş Ödülleri ve Stevie Ödülleri’nde 63 ülkeden 3.700 kurum yarıştı. Katar DHL Express Altın Ödülü, Avustralya-Sidney Şehri Gümüş Ödülü ve İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Okulları “En İyi Bilgi Teknolojileri Bölümü” kategorisinde Bronz Ödül. Ödül töreni 8 Aralık’ta online olarak gerçekleştirilecek.

“TÜRKİYE’NİN GURURU”

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, “Pandemi koşulları 1,5 yıldır yaşam koşullarını, ticareti, eğitimi ve turizmi belirliyor. Amerika, Avrupa’nın dev ülkeleri bu ihtiyaçları karşılamak için hızlı hareket edemedi. Türkiye altyapı ve içerik dönüşümünde gelişmiş ülkelerin önünde olduğunu gösterdi”

Serhat Özeren

“FARK YAPILDI”

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji bunu bir adım öteye taşıyarak uzaktan ve hibrit eğitim süreçlerini yüksek verimlilikle gerçekleştirdi. Doğa’m Evmde programı ve e-Doğa /m-Doğa uygulamaları ile fark yaratıldı. Eğitimde öncü anlayışımız ödüllerle kanıtlanmıştır. Dünya üçüncüsü olan Doğa’m Evmde, eğitim sektöründe adını altın harflerle yazdırdı. Bu sadece kurumumuzun değil, Türkiye’nin ve eğitim sektörünün de gururu” dedi.

Benim Doğam için uluslararası ödül Evde

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK