e Okul VBS nasıl giriş yapılır? e-Okul VBS giriş devamsızlık ve sınav...

e Okul VBS nasıl giriş yapılır? e-Okul VBS giriş devamsızlık ve sınav sonuçları sorgulama…

28
0
PAYLAŞ

e Okul VBS nasıl giriş yapılır? e-Okul VBS girişinde devamsızlık ve sınav sonuçlarını sorgulamıyor…

e Okul VBS nasıl giriş yapılır? e-Okul VBS girişinde devamsızlık ve sınav sonuçlarını sorgulamıyor…

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) eğitim ve velilerin hedeflediği konular arasında yer alıyor. Okulların ikinci arae tatil çıkışı veliler tarafından yazılanlar ve devasızlık bilgisini e Okul VBS girişi ile öğrenebiliyor. e Okul VBS giriş işlemi için “https://eokul.mebgovtr/” giriş.

e Okul VBS nasıl giriş yapılır?  e-Okul VBS girişinde devamsızlık ve sınav sonuçlarını sorgulamıyor…

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) hedef alıyorlar. Veliler seçim ders notları, devam ve sınav gibi pek çok zayıflıkları e okul VBS’den kolay görebiliyorsanız okul kayıtlarında da e-Okul önem taşıyor. Peki e okul VBS’ye nasıl girilir? İşte ne…

E OKUL VBS GİRİŞ SAYFASI

E-OKUL VBS’YE NASIL GİRİLİR?

e- O VBS uygulaması için giriş yapmak için ilkel olarak “https://e Milli Eğitim. Bu aşama TC Kimlik Numarası, Öğrenci Numarası ve güvenlik kodu istenmektedir. Bu bilgiler doğru girilirse ikinci aşamaya geçilir.

ikinci okul da büyüme bilgileri ve bilgileri sorulmaktadır. Öğrencinin nüfusa ait olduğu yerdeki il/ilgi bilgisi, doğum tarihi, malzeme ve öğrenci fotoğrafıdır. Bu bilgiler de doğru girildiği sistem otomatik olarak kullanılır.

Açılan sol menüde Devamsızlık Bilgisi, Not Bilgisi, Haftalık Ders Programı, Tarihleri, Aldığı Belgeler, Okuduğu Kitaplar, Davranış Notları, Diploma Puanı, Yıl Sonu Notları ve Nakil Durumu gibi seçenekler yer içerir.

E-OKUL ŞİFRESİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

E-okul muhasebesi için işlemek için boyama işlemine tabi tutulabilire-okul şifresi ve sisteme giriş yapabilirsiniz. E-okul veli yetiştirmek için;

üzerinden,e-okulmeb.gov.tr ​​tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkışınıza; ‘Öğrenci TC Kimlik No’, ‘Öğrenci Okul No’ ve ‘Resimdeki Rakamlar’ şeklinde sıralanan bölümler bulunmaktadır. Sonra, tüm bu alanları doldurduktan sonra en alt uzaya yer alan ‘Giriş’ doluyunuz.

e-okul meb Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci okul sınavı VBS VBS giriş

e Okul VBS nasıl giriş yapılır? e-Okul VBS girişinde devamsızlık ve sınav sonuçlarını sorgulamıyor…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK