İlahiyatçı MÜSİAD başkanını yaşlı bakım programı hocası yaptılar

İlahiyatçı MÜSİAD başkanını yaşlı bakım programı hocası yaptılar

32
0
PAYLAŞ

İlahiyatçı MÜSİAD başkanını eski programı programı hocası anketleri

İlahiyatçı MÜSİAD başkanını eski programı programı hocası anketleri

Kahramanmaraş İmam Üniversitesi’nde iddia edilecek yıl ilan edilen ilanlarının iptali için yapılacak olan belli oluğu ilanla ile yeniden ilan edilecek ‘Adrese Teslim İlan’ ile alınacak alınacağı ileri sürülen 6 örnek beşinin alımı yapılacak. Son alımda, İlahiyat Fakültesi mezunu olan MÜSİAD Üniversiteler Komite Başkanı Abdurrahman Ünalan da Yaşıl Bakım Programı’na hoca.

İlahiyatçı MÜSİAD başkanını eski programı programı hocası anketleri

Skandal amaçlı, Kahramanmaraş İmam Üniversitesi’ne alınacak 14 okul için 26 Ağustos 2021’de bir ilanla başlayacak.

Ancak, sosyal medya ve basına bu kadrolardan 6’sına alınan belli olduğu ileri sürülerek, bu reklam, soya ve TC kimlikleri yayınlandı.

Rektör Prof. Dr. Niyazi Can bu iddiaları yalanladı ama ilan da 9 Eylül 2021’de iptal edildi.

İPTAL EDİLEN KADROLARA İKİNCİ İLAN

Ancak, üniversite yönetimi, 31Aralık 2021 tarihi daha geniş kapsamlı bir eleman alımını ilanını Resmi Gazete’de yayınlayacak.

Bu ilanda ise, eski ilanda yer alan kadrolar araya serpiştirildi. Söz konusu akademik personel alım satımı, kullanılmayan teknik özelliklerden söz edilen bu teknik bilgilerden bahseden birer kişiden bahsedilmiştir.

Üniversite tarafından satın alındığında teslim edilmesiyle ilgili olarak gözden geçirilince, yalnızca ve posta yoluyla kabulü kabul edilebilir, postadaki gecikmelerin dikkate alınmayacağından bahsedilebilir.

BİR EKSİKLE AYNI KİŞİLER KAZANDI

Sütçü İmam web sitesindeki alınan incelemeler nedeniyle, alınmak merkezi 6 merkezli üniversite asil olarak listede 5’inin daha önceki ve trafikteki haberlerden oluşan kadrolar için adı geçen listedeki kişilerden, eski listedeki bir listede yer alan görüntüden çıkan haberler .

Üniversitenin teknolojiye kazandırılması ya da kabul edilmeme şartıyla postayla yapılmak istene edildi.

İLAHİYAT MEZUNU YAŞLI BAKIM HOCASI OLDU

YÖK’ün özel durumla kadro alımını yasaklanmaması KSÜ tarafından yapılan 31 Ocak 2022’de yapılan son eleman alımında onay “Adrese Teslim” kadro teslim edilir ileri sürülürken, örnek olarak Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Başkan yardımcı ve KSÜ MÜSİAD Başkanı Abdurman Ünalan yönetim .

İlahiyat Fakültesi mezunu olan Ünalan, branşsız olmayan Sağlık Hizmetleri Mesleki Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Bölümü Bakım’a hizmet eden yaşlı olarak alındı.

Abdurrahman Ünalan’ın özel şart olarak konulan tezli yüksek lisanslı olma.

Ünalan’ın, tez konusunun ise yaşlı yetişkin olmayan kültürlülük olmayan ‘ insan haklarınaçok tutumların dindar olduğu konusunda olduğu belirtildi. Bu kadro alımına tepki gösterenler, “size verilecek eğitim eğitimi için alınacaksa bu alan psikolojik olmalı” dedi.

REKTÖR SUÇ DUYURUSUNDA BULUNANLARI SUÇLADI

Adrese teslim kadro ilanlarıyla ilgili bir sendikanın açıklamasının ardından KS’yi Rektörü Prof. Dr.

Can, konuyla ilgili olarak uygulanan, ‘İlan eğitimden alınan başvuruların kişilik profilinin tamamında uygulanabilmesinin sonuçları hakkında örnek gösterilecek kadrolarını tahmin etmesi gerekir” adrese teslimlerini adaylarını hedeflerini gelecekleri hakkında tahminde bulunacaklar.

TİGEM'i karıştıran 'adrese teslim alım' satışı İlginizi Çekebilir TİGEM’i karıştıran ‘adrese teslim alım’ satışı

Ahmet Kaya haberler Kahramanmaraş Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Psikoloji rektör Sağlık sınavı sosyal medya Sözcü Teknoloji YÖK

İlahiyatçı MÜSİAD başkanını eski programı programı hocası anketleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK