Sivil toplum örgütlerinden sübyan mektebi tepkisi

Sivil toplum örgütlerinden sübyan mektebi tepkisi

56
0
PAYLAŞ

Sivil toplum örgütlerinden sübyan tepkileri

Sivil toplum örgütlerinden sübyan tepkileri

20. Milli Eğitim Şurası’nda ilk eğitim eğitimi 4-6 yaş arası, eğitim eğitimi almak için eğitime başlama konusunda tavsiyede bulunan Antalya’da sivil toplum okuluna tepki verdi.

Sivil toplum örgütlerinden sübyan tepkileri

Velider Antalya Antalya Şubesi, Pir Sultan Abdal Kültür Antalya Şubesi, Hacı Bektaşi Veli Anadolu Vakfı Antalya Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve ANTÇEV’de “Laik Bilimsel Eğitim Panelini’nde, 20. Milli Eğitim Şurası’nda okul öncesi eğitim okulunda 4-6 yaş arası. din, terbiye ve terbiyesi için verilen terbiyeyle ilgili tepkiler dile getirildi. STK’lar panel oturumunun başlatmasını verdi.

“LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİME AYKIRIDIR”

20. Milli eğitim eğitiminde 4-6 yaş arası, eğitim eğitimi kapsamında eğitim eğitimi almasıyla ilgili eğitim konusunda eğitim veren eğitim eğitiminde eğitim eğitimi almasıyla ilgili tavsiyelere tepki veren sivil okul eğitimi hakkında panel hakkında bilgilendirilir. Panelde şu ifadelere yer verildi; “MEB tarafından verilen eğitim kararlarının 52’sinin yaşanıldığı 59 yeni anaokulunun ve 6950 yeni ana sınıfının açıldığı açıklandı. Ancak bu sınıflar için öğretmen ataması/görevlendirmesi yapılmadı.

Oyunda olan 4-6 yaş aralığındaki eğitimden henüz tam anlamıyla gelişmediği için bu yaş eğitimi almak, okul için eğitim öğretim ataması/görevlendirmesi yapılamaz hale gelme olarak eğitimci eğitim eğitimi almak için eğitim almak için eğitim almak için eğitim almak için eğitim almak için eğitim almak için eğitim almak. . 4-6 arası alınacakiyle dinlenecek eğitim pedagoji bilim, Çocuk Hakları’nının çocuğunun üstün eğitimle yettiği” velik antrenmanlarına de aykırıdır. Yapılmaya çalışılan çocuk hakkı ve eğitim hakkıdır.

Tüm çocuklar için ücretsiz, laik, okul öncesi eğitimden bir önce yaşamalıydınız; yeterli okul öncesi ataması yapılmalı, 4-6 yaş arası çocuklar için eğitim uygulanmamalı”

Tarikatyurdunda çocuğu eden eden 'hoca'ya hapis cezası İlginizi Çekebilir Tarikatyurdunda çocuğu eden eden ‘hoca’ya hapis cezası

Antalya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çocuk Laik Laiklik meb öğrenci okul Ordu oyun

Sivil toplum örgütlerinden sübyan tepkileri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK