Ekmek fırını bomba gibi patladı: Ortalık savaş alanına döndü

Ekmek fırını bomba gibi patladı: Ortalık savaş alanına döndü

62
0
PAYLAŞ

Malatya’da bir ekmek fırınında gaz sıkışması sonucu şiddetli bir patlama meydana geldi. Şans eseri olayda kimse yaralanmazken, fırının bulunduğu cadde savaş alanına dönerken çevredeki bazı evler ve araçlar hasar gördü.

Ekmek fırını bomba gibi patladı: Savaş alanına döndü

Ekmek fırını bomba gibi patladı: Savaş alanına döndü

Malatya’da bir ekmek fırınında gaz sıkışması sonucu şiddetli bir patlama meydana geldi. Şans eseri olayda kimse yaralanmazken, fırının bulunduğu cadde savaş alanına dönerken çevredeki bazı ev ve araçlarda hasar oluştu.

İlk belirlemelere göre Battalgazi ilçesi Saray Mahallesi’nde bir apartmanın zemin katında bulunan ekmek fırınında doğalgazın sıkışması sonucu ağır patlama meydana geldi.

Olay sırasında 3 kişinin çalıştığı fırında şans eseri yaralanan olmazken sokak savaş alanına döndü. Fırının bulunduğu apartmanda çok sayıda daire ve caddeye park eden bazı araçlar hasar gördü.

ÇALIŞANLAR ŞOK

Çalışanların şokta olduğu ve konuşmakta güçlük çektiği olayda, ihbar üzerine olay yerine polis, sağlık, itfaiye ve doğalgaz ekipleri sevk edildi. Bölge sakinlerinin korktuğu patlamada, ekipler iş yerinde inceleme yaparken cadde araç trafiğine kapatıldı.

Ekiplerin olay yerinde detaylı inceleme yaptığı olayla ilgili soruşturma başlatılırken, patlama nedeniyle trafiğe kapatılan Beşkonaklar Caddesi, çalışmaların ardından yeniden trafiğe açıldı. (İHA)

bomba Malatya patlama Polis Sağlık
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK