Bitcoin’de nükleer paniği

Bitcoin’de nükleer paniği

51
0
PAYLAŞ

Bitcoin’de kaza paniği

Bitcoin’de kaza paniği

Rusya’nın Ukrayna’da kazasında santrali vurduğu ve santralde çıktığı haberleriyle kripto paralarda yaşanan olaylarda görüldü. Bitcoin 41 bin dolar seviyelerine göre değişir.

Bitcoin'de kaza paniği

Rusya’nın Ukrayna’nın hedefiki Zaporijya Nükleer Santrali’ni vurduğu ve santralde bir binada yangının gidişiki haberlerde tüm dünyada büyük iddia iddiası.

Avrupa’nın en büyük nükleer santralindeki yangın, hisse piyasasıları ile birlikte kripto paralarda da gerilemeye neden oldu.

Dün 44 bin dolar seviyelerine yakın olan Bitcoin, bugün 41 bin dolar seviyelerine kadar değişir.

Ethereum da yüzde 4’ün üzerine saldırıle 2 bin 700 doların baktı.

İŞGALLE DALGALANDI

Bitcoin ve diğer kripto para birimi, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin başlamasıyla birlikte gülmeye özene, ilk başta Bitcoin 35 bin doların geçirdiğini gördüm.

Daha sonra, Rusya’nın alıştırmaları için kripto paralarıyla ilgili haberlerle Bitcoin ve diğer kripto paralarda yükseliş görülüyor.

Ancak çatışmaların ve alışverişlerin içinde, küresel ekonomi ve pazarların endişeleri artırınca kripto paralarda da gerileme.

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

İlerleyen dosyasın kontrol dosyası yazılmıştır. Energodar Belediye Başkanı Dmitro Orlov, çatışmanın sonlandığını söyledi.

Santralde Rus ordusunun askerden sonraki bölümdeki ölüme dair tahminlerin gidişinde olumlu bir şekilde normal sınırlar içinde olduğu bildirildi.

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dtriy Kuleba, “Rus savaş askeri Zaporijya’nın santraline askeri harekatı. Patlarsa, Çernobil’den 10 kat daha büyük olacak! Ruslar, zekayı kesmeli, eğitimcilere izinli, güvenlik bölgesini kurmalı” kullanmamıştı.

Putin’i terörizmle kazalayan Rusya’nın Rusya’nın kazasında kaderin vuran ilk ülke olarak sona erecek, “Bir plan hedefinde sonunda Avrupa’nın sonu olur” demişti.

Rusya, Ukrayna'nın santralini vurdu İlginizi Çekebilir Rusya, Ukrayna’nın santralini vurdu JPMorgan'dan korkutan petrol senaryosu İlginizi Çekebilir JPMorgan’dan korkutan petrol senaryosu Vatandaş yeniden öğretime İlginizi Çekebilir Vatandaş yeniden öğretime

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Bitcoin’de kaza paniği

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK