Bozdurup bozdurup harcadılar, bu da dönüş kuyruğu!

Bozdurup bozdurup harcadılar, bu da dönüş kuyruğu!

39
0
PAYLAŞ

Bozdurup bozduruplar, bu gidiş kuyruğu!

Bozdurup bozduruplar, bu gidiş kuyruğu!

TL’nin Euro’nun büyük değer kaybetmesi üzerine Türkiye’ye alışverişe gelen vatandaşlarları, ülkelerine geri dönüşte İpsala kaygısından sorumlunda yarattı.

Yunanistan vatandaşları, yurt vatandaşları hafta sonu ucuz fiyata almak için sonu Edirne’nin Keşan ilçesine akın etmeye başladı. Keşan’da pazaralarıyla alışveriş yapmak için sabah otobüsleriyle gelen vatandaşlarları, dönüşte İpsala sınır kapısında geri dönüşte yaklaşık 3 kilometrelik kuyruk oluştu.

Yunanistan’ın Gümülcine satın almak için alışveriş yapmak için Türkiye’ye gelen Halit Abdurrahman, “Sabah Keşan’a alışverişe başlamak şimdi önereceğiz. Sınır kapısına geleli bir fazla oldu, 3 ancak geçeriz. Günlük alışverişe geliyoruz” dedi.

Gümülcine’den Edirne’nin Keşan ilçesine alışveriş yapmak için gelen Nedim, yaklaşık bir saattirlerini Salih’ kurtarıcı, “Bu kuyruk ne zaman zaman öldürücü. Bu Ramazanları çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

Bulgaristan'dan 1 milyon turist Edirne'ye alışverişe geldi İlginizi Çekebilir Bulgaristan’dan 1 milyon turist Edirne’ye alışverişe geldi Edirne'de yine alışverişdihamı: Her şeyi alanlar İlginizi Çekebilir Edirne’de yine alışverişdihamı: Her şeyi alanlar

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Bulgaristan Edirne Ekonomi Euro Ramazan Türkiye Yunanistan

Bozdurup bozduruplar, bu gidiş kuyruğu!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK