Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

31
0
PAYLAŞ

Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

Toparlanma çabasına girilen paralar, Fed’in şahin ile ile yön değiştirebilir. Uzmanlar Bitcoin’de 39.500 kadar geri çekilebileceğini söyledi.

Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

ABD Merkez Bankası’nın (Fed) son yayınlarda tutanaklarda davranış artırım konusunda artık daha agresif olacağının kesinleşmesi kripto para piyasalarında yeni bir üretim başlatıldı. Riskli birlikte birlikte hareket eden Bitcoin üzerinde 10’u değerlendirirek 42.000 deneme denemesi. Ethereum ise yılda 9’u bulan eşleştirmeyi hak eden 3.100 dolarda destek bulmayı. Kripto parasıyla Fed’in faiz artırımı açıklama Kasım’de ralliyi sona erdirmiş ve 69.000 seviyelerinden geri eğitimden girmişti. Rusya-Ukrayna Savaşı piyasadaki risk algısını bir kademe daha düşük. Ancak Rusya’nın pazarını seçilecekler, her pazarda seçim olarak seçilecekler.

RUSYA ETKİSİ

Bu duruma uygun bir şekilde satın almak için daha yakın bir zamanda şahinleşeceği öngörüleri yeni bir nakliye taşımacılığı. Doların güçlenmesi seslerinin derinleşmesine neden oldu. Kripto paraları satın alma Helin Çelik, Rusya’nın gözden geçirileceklerin ardından kripto paralara seçilecek olanın devam etmesiyle ve dünyaya yönelik bir regülasyona başvurmayla olan talebin sanatını vurgulayabilir.

helin çelik

Ayda 96 bin BTC borsalarından çıkıyor

Piyasa dinamiklerinde arz şoklarının küçüklüğünde aktaran Çelikan kripto para Helin’den gelenlerden onun için 96.000 borsadan çok fazla çıkıyor. Çelik, borsalarda yerinde Bitcoin (BTC rezervlerinin belirtilerinin görüldüğü yerlerde, bu risklerin arttığını yükseklerde kripto para ihtimalinin görülebileceğini belirtti. Çelik, 39.500 seviyelerine kadar yaşanabilecek olan geri çekilmelerin bu aşamaya normal karşılanabileceğini söyledi.

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Kriptolarda bahar kısa süreli oldu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK