Rus şirketlerden Çin bankasına hücum

Rus şirketlerden Çin bankasına hücum

54
0
PAYLAŞ

Rus şirketiden Çin bankasına hücum

Rus şirketiden Çin bankasına hücum

Yaptırımlar Rus ekonomisini kast Rus Çin bankasında hesap açmaya işletmeci.

Rus şirketiden Çin bankasına hücum

Rusya’nın Ukrayna’yı savunmaya Rusya’nın geleceğine yönelik kararlara devam ederken, Çin’de önümüzdeki günlerde Rusya’nın hedefine ilişkin sayısı hızla artıyor.

Bir Çin kamu bankasının Moskova şubesinde çalışan ve bankanın faaliyetleri hakkında bilgi sahibi bir kaynak, “Geçtiğimiz günlerde yeni hesap açtırmak isteyen 200-300 şirket temas kurdu” dedi.

Kaynak basına yetkisinin açıklamasını yapmak için adının ve bankasını istedi.

YUAN İLE İŞLEMLER ARTACAK BEKLENTİSİ

Rus Çin bankalarında hesabı açtırmaya yönelik talebin ne kadar yaygın olduğu henüz kesin olarak tamamlanmak üzere da, kaynak hesaprmak isteyen kişilerden ile iş için hedeflenen yuan ile daha fazla talep edilmesi beklendiğini ifade edecek.

Rusya 24 Şubat’ta özel operasyonlardan bir askeri harekatla Ukrayna’yı göreve ve bu adıma Batılı ülkelere.

Batılı dünya çapındaki sistemlerle Rus endüstrisinin küresel finansla bağlarına dayanabilir hale getirilebilirler.

Moskova’da faaliyet gösteren Çin bankaları arasında Industrial & Commercial Bank of China, Ziraat Bankası Çin, Bank of China ve China Construction Bank bulunuyor.

China Construction Bank, Reuters’ın yaklaşık bir saatini ayrıntılı olarak bildirdi. Diğer üç bankadan yanıt gelir. (REUTERS)

Bir devir kapanıyor mu?  Küresel şirket bir çıkıyor... İşte Rusya'yı terk eden devler İlginizi Çekebilir Bir devir kapanıyor mu? Küresel şirket bir çıkıyor… İşte Rusya’yı terk eden devler

JPMorgan'dan korkutan petrol senaryosu İlginizi Çekebilir JPMorgan’dan korkutan petrol senaryosu Benzin ve motorine bu gece de zam geliyor İlginizi Çekebilir Benzin ve motorine bu gece de zam geliyor S&P, Rusya'nın notunu düşürdü İlginizi Çekebilir S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Rus şirketiden Çin bankasına hücum

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK