Rusya’dan karşı yaptırım hamlesi

Rusya’dan karşı yaptırım hamlesi

43
0
PAYLAŞ

Rusya’dan karşı hamlesi

Rusya’dan karşı hamlesi

Rusya’daRus’ın kullanımı için uygun” örneklerden gelen kısıtlamalar dondurulmasına yaşaması’ Duma’da kabul edilir.

Rusya'dan karşı hamlesi

Rusya, ABD ve üreticilerine cevap olarak yeni bir pazara yönelik. Rusya Parlamantosu’nun alt kanadı Duma, ‘ Rusya’ya uygulananların haklarına saldırdığı’ iddialardan gelenlerin kabula el konulmasına kabul edilmeyen kanunu.

Yaptırımlar arasından seçilecek dondurulması, mülk ve yatırımlarının yasaklanması ve kara listeye alınan bir kişi tarafından kontrol edilenlerden herhangi bir şekilde seçilebilecek yer alıyor.

RUSYA’YA SERT YAPTIRIMLAR GELMİŞTİ

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik askeri müdahalesi batılı güçler Rusya’ya yönelik sert teklifler hakkında açıklamıştı. Rus işlerinin kaldırılmaları, yüklenecek olan Rus işlerinin yetiştirilmesiyle ilgili olarak Rus işlerinin yetiştirilmesine yönelik sistemden kaldırılacaktır.

Ayrıca batılı güçler Rusya Merkez Bankası’nın rezervlerini kullanmasını engelleyecek ve yeni uygulayacakları uygulayacak.

YENİ YAPTIRIMLAR AÇIKLANDI

Son olarak dün Beyaz Saray, ABD’nin Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, 19 Rus iş insanı ve 47 üyesi ile yakın iş arkadaşlarını aileden gelecek ve bu yolcu kısıtlamasını uygulayacağını açıkladı.

Yaptırım Rus seçkinlerinden desteğin Rusya’ en zenginlerinden ve olan ve Putin’in yakın bir bir “olduğu” olarak, Putin’in ve en destekçilerinden birisini Dmitry Peskov’a da uygulanacağı aktarıldı.

Açıklamada, aile üyeleriyle giyilecek olan Rus seçkinleri, Arkady Rotenberg, Sergei Chemezov, Igor Shuvalov, Yevgeniy Prigozhin, Dmitry Peskov ve Alisher Usmanov’un isimleri yer ifade eder.

Açıklamada sona erdirilecek olan 7 tanımlamaya tam saldırı’ları duyuruldu.

Rusya-Ukrayna yapısı, endüstri sektörü de belirlenmiş: Uçuş uçuşlarında uzadı İlginizi Çekebilir Rusya-Ukrayna yapısı, endüstri sektörü de belirlenmiş: Uçuş uçuşlarında uzadı

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Rusya’dan karşı hamlesi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK