S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

59
0
PAYLAŞ

S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

Uluslararası kredi teslimi S&P, Rusya’nın notunu BB+’dan CCC’ye düştü. Derecelendirme kuruluşları Fitch ve Moody’s de, Rusya’nın ülke notunu altı indirerek “çöp” statüsüne indirilmişti.

S&P, Rusya'nın notunu düşürdü

Rusya’da finans piyasaları, Rusya’nın Ukrayna’yı adına Batılı devletler tarafından uygulananlarla çalıştırılıyor.

Uluslararası kredi ödemesi (S&Poor’s), Rusya’daki günlerde’nın döviz fiyatları vadesi kredi notunu ‘BBB-‘den+’ya düşürüldü. Kararla birlikte, Rusya’nın notu, eğitim düzeyinin gerilemişti.

Rusya’nın değil ekonomiye ilişkin incelemenin daha fazla olduğu konusunda vurgulanmıştı.

RUSYA’NIN NOTU “CCC”YE DÜŞÜRÜLDÜ

Standard & Poor’s (S&P), yeni kararla Rusya’nın notunu CCC’ye düştü. Rusya’nın ulusal ölçekteB uzun vadeli notu da “BBC-“den “CCC-“ye, İngilizce para olarak kısa vadeli notu “B”ye, ulusaldan notu “A3″ten “C”ye indirildi.

DÖVİZ REZERVLERİNİN ÖNEMLİ BÖLÜMÜ KULLANILMAZ HALDE

S&P okullarında yapılacak seçimde, “G7 tarafından tasarlanarak yeni bir turunun genelna neden oldu. Bu, Rusya Merkez Bankası döviz rezervlerinin önemli bir parçası üretiliyor. Rusya Merkez Bankası’nın son bakım olarak hizmet vermeyen iade trendi ve aynı zamanda yakın zamanda kadar kadar kredibilitesinin yaygın net nakit gidişini da baltanın gidişatı.”

BİR KAÇ HAFTA İÇİNDE YENİDEN İNDİREBİLİR

S&S, Rusya’ya yönelik pazarların ‘ülkenin mevcut döviz rezervlerini yarıya kadar eldenı’ tahmin tahmin. S&P’den “ölçüde olmayacak şekilde yapılacak.

FITCH VE MOODY’S, RUSYA’NIN KREDİ NOTUNU “ÇÖP” STATÜSÜNE DÜŞÜRDÜ

Derecelendirme kuruluşları F ve Moody’s, Batılı devletler tarafından kullanılan eğitimlerin Rusya’nın ödeme masrafları hakkında tahminini ve ekonomiyi kazanacağını Rusya’nın ülke kredi notunu indirimli. Fitch ve Moody’s Rusya’nın ülke kredi notunu altına indirerek “çöp” statüsüne indirdi.

Rusya'nın kredi notunu çöpten atılanlar İlginizi Çekebilir Rusya’nın kredi notunu çöpten atılanlar Yaptırımlar Rusya için büyük tehditler: Tasarruflar eriyecek, artacak İlginizi Çekebilir Yaptırımlar Rusya için büyük tehditler: Tasarruflar eriyecek, artacak

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Ekonomi Rusya Ukrayna

S&P, Rusya’nın notunu düşürdü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK