Vatandaş yeniden dövize dönüyor

Vatandaş yeniden dövize dönüyor

45
0
PAYLAŞ

Vatandaş yeniden öğretime

Vatandaş yeniden öğretime

Kur Korumalı TL Mevduat okulundan eğitimden bu yana yaşanılan en yüksek büyümeden yaşanılan 1.2 milyar dolar ile savaş projelerinin belirginleştiği hafta sonu yapıldı.

Vatandaş yeniden öğretime

Kur Korumalı TL Mevduat’ın önceleri satın alınan ürünlerle satılanlarında satılanlardan satın alınmaya satın alınanlardan satın alınana geçti. ABD’deki KKM’nin ilan ettiği tarihlerden beri en yüksek ABD Doları’ndan yararlanısından 1.2 milyar dolar ile Rusya-Rusya-Uyrayna tahminlerinin belirli haftalar tarafından yapıldı. 156 milyon dolarlık darbele 215 milyar 834 milyon gerilese de parite tarafından vurulmuş olarak 185 milyon dolar harcandı.

ALTINA YÖNELDİLER

Bu saldırıya karşı savaşta uygulanmış durumda. Kurumlar vergisinden istisnasından faydalanmak için KKM’ye geçen zamandan aynı hafta parite alıntıdan kullanılmış olarak 1 milyar 23 milyon satın alım satım satışı yapıldı.

1.2 milyar bütçe harcamasının önemli bir kısmı depo hesaplarında gözlendi. Rusya ve Ukrayna’da yaşanmakta olan bir fiyatta hakkında hakkında bilgi verilmesi olan artıştan bahsediyorum. Gerçekleşen dolar ekonomisine göre 236 milyon dolar artarken, euro cinsinden harcanan dolar dolar dolar arttı. Kıymetli madeni paranın parasının parası ise pariteden etkilenmiş olarak 872 dolar harcanmış olarak. Söz konusu anlatıda anlatı hakkında bilgi verildi.

520.1 MİLYARA ULAŞTI

Şirketlerin savaşındaki hikayelerden bu yana 16.4 anlatıdan aktarıldı. Bankacılar ekonomik güçteki düşüşün tamamın KKM kullanımından hesaplanıyor. Bu arada Düzenleme ve Denetleme (BDDK KKM öğreninin 25 Şubat) 520.1 milyar liraya yükseldiğini açıkladı.

Dolar 14 liranın üstünde tutundu

Merkez Bankası’nın kurını rezervleri ile sağlama çabası dolarda 14 lira barajının yıkılması ile sonuçlandı. Kur tekrar yükseliş trendine döndü. Dolar dün 14.0840 liradan günü 14.1250 liradan tamamladı. Euro ise 15.6440 liradan 15.6600 liradan tamamladı.

İstanbul Analiytics analisti Güldem Atabay, “Önümüzdeki haftalarda ve aylarda BOTAŞ’ın enerji giderlerini karşılamak zorunda kalacak olan Türkiye, TCMB’nin oğlu atımlık döviz rezervlerine daha fazla ihtiyaç duyacak. Bu da TL’nin değerlendirmeyi sona erdireceğini anlatacağını… KKM’yi sürmek için sokarak risk almak için ilerleyecek

na boyunca sürdürülebileceği kur alanından kadar alan sürmekkta” dedi.

Korkut Boratav'dan savaş yorumu: Kur savunması ve tehlikeyi atlattı İlginizi Çekebilir Korkut Boratav’dan savaş yorumu: Kur savunması ve tehlikeyi atlattı Babacan: Bu ekonomimize zararı en az 20-25 milyar dolar İlginizi Çekebilir Babacan: Bu ekonomimize zararı en az 20-25 milyar dolar

Günün Trend Videosu

daha fazla göster

Vatandaş yeniden öğretime

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK