Eşi coronaya yakalanan damattan ‘aşı olun’ çağrısı

Eşi coronaya yakalanan damattan ‘aşı olun’ çağrısı

246
0
PAYLAŞ

Corona virüsüne yakalanan ve Yüreğir Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören eşinden ayrılmayan Damat Ramazan İmir, hastanede bir süre yalnız kaldıktan sonra eşinin ilk dozunu aldıktan sonra olduğunu kaydetti. Sinovac aşısı, ikinci doz aşı olmadan korona virüsüne yakalandı ve ağır bir hastalığa yakalandı.

Eşi koronaya yakalanan damattan 'aşı olun' çağrısı

Eşi koronaya yakalanan damattan ‘aşı olun’ çağrısı

Eşi koronaya yakalanan damattan ‘aşı olun’ çağrısı

Adana’nın Kozan ilçesindeki Gülüzar İmir isimli gelin, nikahtan kısa bir süre sonra korona virüse yakalanarak yoğun bakımda tedavi altına alındı. Ramazan İmir, eşinin ciddi bir hastalığı olduğunu belirterek herkesi aşı olmaya davet etti.

Eşi koronaya yakalanan damattan 'aşı olun' çağrısı

Corona virüsüne yakalanan ve Yüreğir Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan eşinden ayrılmayan Damat Ramazan İmir, hastanede bir süre tek başına tedavi gördü. Sinovac aşısı, ikinci doz aşı olmadan korona virüsüne yakalandı ve ağır bir hastalığa yakalandı.

Kendisinde de Biontech aşısı olduğunu ve hastalığı hafif atlattığını belirten Ramazan İmir, tüm vatandaşları aşı olmaya davet etti.

İmir, “Geçen pazar düğünümüz vardı. Eşim Sinovac aşısının ilk dozunu aldı ama faydasını göremedik. Biontech’ten çıktım ve rahatım. Ama karım ikinci doz aşısını yaptırmamıştı. Şu anda ağır bir hastalıktan muzdarip. Herkesi ikinci ve üçüncü doz aşıyı yaptırmaya davet ediyorum” dedi. (İHA)

Corona virüsü risk haritasına yansıdı!  3 ilin rengi kırmızı ilginizi çekebilir Corona virüsü risk haritasına yansıdı! 3 ilin rengi kırmızı

Adana Bilecik BioNTech Corona damat düğünü Eskişehir Kütahya Pazar Ramazan Sağlık Sağlık Bakanlığı Sinovaç

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK