Eski erkek arkadaş dehşeti! Hareket halindeki araçtan atıldı…

Eski erkek arkadaş dehşeti! Hareket halindeki araçtan atıldı…

75
0
PAYLAŞ

Gaziantep’te 46 yaşındaki kadın önce eski arkadaşı tarafından şiddete maruz kaldı, ardından bulunduğu araçtan atıldı. Hareket halindeki araçtan atılan kadının burnu kırıldı, yüzü berelendi.

Eski erkek arkadaşı korku! Hareket halindeki araçtan savruldu…

Eski erkek arkadaşı korku! Hareket halindeki araçtan savruldu…

Gaziantep’te 46 yaşındaki kadın önce eski arkadaşı tarafından şiddete maruz kaldı, ardından bulunduğu araçtan atıldı. Hareket halindeki araçtan atılan kadının burnu kırıldı, yüzü berelendi.

Olay, Şahinbey ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre evinin yakınında hava almak için dışarı çıkan Nuray Koçak, yanına yaklaşan erkek arkadaşı İ.HS’nin ısrarı üzerine arabasına binerek evden çıkacağını iddia etti. Arkadaşı, arabasına binen Nuray Koçak’ı evinin önünde bırakmak yerine şehir dışında bir yere götürmek istedi. Bu sırada araçtan inmeye çalışan talihsiz kadın, arkadaşı tarafından tekrar araca bindirildi.

Bir süre araç kullanan İ.HS isimli kişi, şehir dışına çıkınca kapıyı açarak Nuray Koçak’ı arabadan dışarı attı. Yere düşüp başını yere çarpan talihsiz kadının burnu kırılırken, yüzünde ve vücudunda sıyrıklar ve yaralar meydana geldi. Daha sonra aracı durduran ve inen kişi, Nuray Koçak’ı bir süre yerde dövdükten sonra tekrar araca bindirerek Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin önüne attı.

Olayın ardından bir süre hastanede tedavi gören ve şahıstan şikayetçi olan Nuray Koçak, yaşadıklarını anlattı. Nuray Koçak, kendisine bunları yapan kişinin kendisini de ölümle tehdit ettiğini iddia ederek şunları söyledi:

– Kişi, geçmişte arkadaş olduğum biri. İyi bir insandı, oturuyorduk ve kalkıyorduk. Yiyor, içiyor, geziyorduk. Ondan sonra bu kişi 90 derece hatta 100 derece döndü. Takıntılı olmaya başladı. Yani bu adam durmuyor. Karşılaştığında beni dövüyor. Sürekli yüzüme, gözlerime ve kafama vuruyor. Hastanelerde ifade veriyorum ama hiçbir şey çıkmıyor ve bu adam tutulmuyor. Geçenlerde şikayet ettim. Arabası kiralandı ve silahı arabasından alındı ​​ve şimdi bundan nefret ediyor. Seni o silahla vuracağımı, seni öldüreceğimi söylüyor. Silahımın da gittiğini söylüyor. Bir daha silah bulamayacağımı mı sanıyorsun diyor.

– Son olayda Yeşilsu civarında bir midye satıcısı var. Midye yiyebilmek için midye dükkanına uğradım. Orada tanıştık. Ne oluyor dedim. ‘Seninle konuşacak bir şeyim var, seni eve bırakayım’ dedi. Tamam dedim. Evim yakındı ama benim evimde durmadı ve yoluna devam etti. Belli ki farklı bir amaç için gelmişti. Üniversitede polisi aradım ama sesimi duyuramadım. Aşağıya atladım, üniversite taksisi beni almadı. Beni tekrar kucağına aldı ve arabaya bindirdi. Telefonumu benden aldı. Arabaya geri döndük.

– Zodiac kavşağının yakınında beni arabadan dışarı attığında yüz üstü düştüm ve burnumu kırdım. Kanamaya başlayınca başımı kaldıramadım. Ayağıyla tekrar kafama ve sırtıma vurmaya başladı. Beni burada bırakın, öleyim dedim. ‘Hayır ölmeyeceksin, sürüneceksin’ cevabını verdi. Elimden çok şey alacaksın, dedi. Onu arabaya geri sürükledi ve arabaya koydu. Üniversite hastanesinin önündeki kapıyı açtı, beni hastanenin önüne yuvarladı ve çekip gitti. Ben zaten o an bayıldım.

– Burnum kırık, dişlerim gevşek, çene kemiğimde çatlaklar var. Kulağımda biraz işitme kaybı var. Yüzüm sürekli şişiyor. Henüz ne olduğu belli değil. Televizyonda bu tür olayları görüyordum ve inanamıyordum. Bana da oldu. Ben öldükten sonra hakim ve savcı bu kişiyi işe alır mı? Savcılığa gittim. Gördüğün zaman ara, polis gelsin diyor. Ne ben yapacağım. Can güvenliğim bile yok. Bu insanlar bugün bana, yarın çocuklarıma gelecekler. çok çaresizim Yakalanmasını istiyorum. Hastanede kapının eşiğinde yatarken, ‘Beni şikayet ettin. Düştüğünü söyledin, değil mi? Sizinle olan hesabımız daha bitmedi’ dedi ve gitti. Polis de bunu görmedi. Endişeliyim, dışarı çıkamıyorum. Her köşede bir yerde beni bekliyor.

Burç Darp Gaziantep Gaziantep Üniversitesi Kadın Polis Savcısı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK