Eski futbolcu dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

Eski futbolcu dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

144
0
PAYLAŞ

Olay, 19 Eylül Pazar günü saat 17.30 sıralarında Şile karayolu Paşaköy mevkiinde Çekmeköy’de meydana geldi. İddiaya göre Halil İbrahim S. (24) babası, ağabeyi ve arkadaşlarıyla birlikte Paşaköy’e mangal yapmak için geldi. Grup, araçlarını yol kenarına park ederek mangal yapmaya başladı. İddiaya göre, yabancı plakalı bir araçla gelen Fenerbahçe eski futbolcusu Sezer Öztürk ve arkadaşı, araçlarıyla karşıya geçmek için yol istedi.

Eski futbolcu korktu: 1 ölü, 4 yaralı

Eski futbolcu korktu: 1 ölü, 4 yaralı

Eski futbolcu korktu: 1 ölü, 4 yaralı

2015 yılında Beşiktaş’ta futbol kariyerine son veren eski futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşı, trafikte yol verme meselesi nedeniyle insanlara silah ve bıçakla saldırdı. Korkunç olayda 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Lüks otomobilinden ateş açan Sezer Öztürk hızla olay yerinden kaçtı.

Eski futbolcu korktu: 1 ölü, 4 yaralı

Olay, 19 Eylül Pazar günü saat 17.30 sıralarında Çekmeköy’de Şile karayolu Paşaköy mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre Halil İbrahim S. (24) babası, ağabeyi ve arkadaşlarıyla birlikte Paşaköy’e mangal yapmak için geldi. Grup, araçlarını yol kenarına park ederek mangal yapmaya başladı. İddiaya göre, yabancı plakalı bir araçla gelen Fenerbahçe eski futbolcusu Sezer Öztürk ve arkadaşı, araçlarıyla karşıya geçmek için yol istedi.

YANGIN ARACIN İÇİNDEN BAŞLADI

Halil İbrahim S. yol vermek isterken ikili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma alevlendi ve kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga, Sezer Öztürk’ün arkadaşı ile Halil İbrahim S.’nin ailesi ve arkadaşlarının katılımıyla tırmandı. Halil İbrahim S. kaçarak vatandaşların bulunduğu alana girmeye çalıştı. Lüks otomobilinden ateş açan Sezer Öztürk hızla olay yerinden kaçtı.

Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. hayatını kaybetti. Baba Haydar G., kardeş Duran S. ile arkadaşları Sezgin Y. ve Metin A. yaralandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansırken, hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin kurşunlardan kaçmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Öte yandan hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi. Hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin Nişantepe mezarlığına defnedildiği belirtildi. Yaralı vatandaşların hastanede tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

“SENİNLE DURUM YOK, HEDEFİM BU”

Olayı gören mahalle sakini Emre Sepetçi, “Merhum arkadaş buradan kaçarak onları kovalamaya başladı. Katilin arabayla geldiği ortak noktada buluştular. Merhum kaçmaya başlayınca gürültüye dışarı çıktık. Karışma, senin bir derdin yok, amacım bu dedi. Adamı öldürerek silahı kırmaya başladı. Her şey bir anda oldu, ne olduğunu anlayamadık. Planlı bir proje adamı gözlerimizin önünde öldürdü. Mahalle ayağa kalktı, 2 el halkın üzerine ateş açtı. Yabancı plakalı aracıyla kaçmaya başladı” dedi. (İHA)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK