Feci kazada kahreden detay

Feci kazada kahreden detay

93
0
PAYLAŞ

Kaza, Kuzey Marmara Otoyolu Pendik mevkiinde sabah saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Rıdvan (29) ve Güler Ergül (31) çifti, çocuklarıyla 6. evlilik yıldönümlerini kutlamak için şehir dışına çıktı.

Felaket kazasında dehşete düşüren detay

Felaket kazasında dehşete düşüren detay

Felaket kazasında dehşete düşüren detay

İstanbul Pendik’te sabah saatlerinde kazada hayatını kaybeden ve iki çocuğu ağır yaralanan Rıdvan ve Güler Ergül çifti, son yolculuğuna uğurlandı. Ergül çiftinin evlilik yıldönümlerini kutlamak için şehir dışına çıktığı öğrenildi.

Felaket kazasında dehşete düşüren detay

Kaza, Kuzey Marmara Otoyolu Pendik mevkiinde sabah saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Rıdvan (29) ve Güler Ergül (31) çifti, 6. evlilik yıldönümlerini kutlamak için çocuklarıyla birlikte yola çıktı.

İKİSİ DE HAYAT KAYBETTİ

Bilinmeyen bir şekilde direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesiyle birlikte araç çarparak takla attı. Kazada karı koca hayatını kaybetti. Aynı araçta bulunan 3 yaşındaki Dila ile 1 yaşındaki Muhammet ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Çocukların hastanede tedavileri sürerken Güler çifti, Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşı döken ailelerinin ve sevenlerinin dualarıyla defnedilmek üzere Kayabaşı Mezarlığı’na götürüldü.

EVLİLİK YILLARINI KUTLAYACAKLAR

Olayla ilgili konuşan aile yakını Nuri Kırık, “Bu acıyı nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum. Çocuklarını da alıp evlilik yıldönümlerini Sapanca’da kutlamak için yola çıkarlar. Görüntülerden kazanın tek taraflı olduğunu anlıyoruz. Kaza yapıyorlar. O ve eşi vefat etti. Yanılmıyorsam 2 çocukları var. Kızlardan biri yoğun bakımda diğeri ise normal serviste. Allah anne babasına sabır versin. Rıdvan babasıyla birlikte çalışıyordu. Çok nazik ve saygılıydı, karısı da öyle.” İHA

Aksaray'da düğün yolunda feci kaza: 2 ölü, 4 yaralı ilginizi çekebilir Aksaray’da düğün yolunda feci kaza: 2 ölü, 4 yaralı Felaket kazasında dehşete düşüren detay ilginizi çekebilir Felaket kazasında dehşete düşüren detay

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK