GSB kura sonuçları açıklandı! GSB kura sonuçları isim listesi…

GSB kura sonuçları açıklandı! GSB kura sonuçları isim listesi…

85
0
PAYLAŞ

GSB kura sonuç listesine göre güvenlik görevlisi mesleğinde 2928, temizlik elemanı mesleğinde 1418 olmak üzere toplam 4346 kadrolu işçi alınacaktır. 15 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılmış ve sonuçların daha sonra resmi internet sitesinde yayımlanacağı duyurulmuştur.

GSB çekiliş sonuçları açıklandı!  GSB çekiliş sonuçları isim listesi…

GSB çekiliş sonuçları açıklandı! GSB çekiliş sonuçları isim listesi…

GSB çekiliş sonuçları açıklandı! GSB çekiliş sonuçları isim listesi…

GSB çekiliş sonuçları pgm.gsb.gov.t adresinde açıklandı. GSB piyango sonuçları yoğunluğa neden oldu, isim listesinin olduğu sayfa çöktü. GSB kura sonuçlarından sonra temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı için adaylar, belgelerini 27 Eylül – 01 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında başvurmuş oldukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerindeki Sınav Kurullarına teslim edeceklerdir. çalışma saatleri. İşte GSB çekiliş sonuçları listesi…

GSB çekiliş sonuçları açıklandı!  GSB çekiliş sonuçları isim listesi…

GSB kura sonuç listesine göre güvenlik görevlisi mesleğinde 2928, temizlik elemanı mesleğinde 1418 olmak üzere toplam 4346 kadrolu işçi alınacaktır. 15 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılmış ve sonuçların daha sonra resmi internet sitesinde yayımlanacağı duyurulmuştur.

GSB PARTİ SONUÇLARI

GSB PARTİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle;

“4857 Sayılı İş Kanunu, 2 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelkurmay Kararı ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşe Alımlarda Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” Terörle Mücadelede İşçi Olarak Hükümlü veya Yaralanan Kişiler. Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, işyerlerinde 2928’i güvenlik görevlisi (1227 Erkek, 1701 Kadın) ve 1418’i temizlik personeli (549 Erkek, 869 Kadın) olmak üzere toplam 4346 kadrolu işçi istihdam edilecek. Bakanlığımız taşra teşkilatı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul. İlkeler Yönetmeliği’nin 12. maddesi uyarınca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen kesin listelerde yer alan adaylar için 15 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılmıştır.

GSB TEMİZLİK MEMURU VE GÜVENLİK MEMURU BELGE TESLİMATI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından rüçhan hakkı olduğu bildirilen adaylardan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin “İşe Alımda Öncelikli Kişiler” başlıklı 5. maddesi kapsamında, Ankara, Diyarbakır ve Türkiye’de açık iş sayısı başvuranların sayısının dört katından daha temizdi – erkek. Kırıkkale illerinde ise öncelikler arasında kura çekilmiş olup, asil ve yedek olarak belirlenen adaylar temizlik görevlisi – erkek çekiliş sonuçları listesine dahil edilmiştir. Ayrıca, bu kapsamda öncelikli olarak ilan edilen ve diğer meslekler – cinsiyet – iller için başvuran adaylar (öncelikli aday sayısı açık iş sayısının dört katını geçmediği için) doğrudan belge ibraz etme hakkına sahiptir.

Çekiliş sonucunda asil aday olarak belirlenen adaylar ile rüçhan hakkı bulunan ve doğrudan belge ibraz etme hakkı bulunan adaylar, belgelerini bulundukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerindeki Sınav Kurullarına teslim edeceklerdir. 27 Eylül – 01 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında mesai saatleri içinde geçerlidir.

GSB PERSONEL ALIMINDA GEREKLİ BELGELER

Güvenlik görevlisi mesleği için sunulması gereken belgeler;

a) En az ortaöğretim (lise ve dengi) eğitim düzeyine sahip olduğunuzu gösteren bir diploma veya e-Devlet üzerinden alınmış doğrulama kodlu mezuniyet belgesi,

b) Başvurunun son günü (27 Ağustos 2021) itibarıyla geçerli silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

c) Beyanname formu (Belge teslimi sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından temin edilecektir.)

Temizlik personeli mesleği için sunulması gereken belgeler;

a) En az ortaöğretim (lise ve dengi) eğitim düzeyine sahip olduğunuzu gösteren bir diploma veya e-Devlet üzerinden alınmış doğrulama kodu ile mezuniyet belgesi,

b) Beyanname formu (Belge teslimi sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından temin edilecektir.)

Kura sonucu asil olarak belirlenen adaylar ile rüçhan hakkı bulunan ve doğrudan belge ibraz etme hakkı bulunan adaylardan, belgeleri geçerli olmayan adaylar yerine yedek listede yer alan adaylar 04 – 08 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında evrak teslimi süresi içinde sırasıyla teslim etmeyen veya 04 – 08 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında evrak teslim çağrıları İl Müdürlükleri tarafından yapılacaktır. Belirtilen süre içinde istenen belgeleri doğru ve eksiksiz olarak teslim etmeyen adaylar sözlü sınava katılma haklarını kaybetmiş sayılırlar.

İl Müdürlüğü Sınav Kurulu tarafından alınan belgeler incelendikten sonra belirtilen şartları sağladığı belirlenen ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ​​Bakanlığımız internet sitesinde (www.gsb) duyurulacaktır. .gov.tr). Daimi işçi alımına ilişkin her aşamada Bakanlığımız internet sitesinde yapılacak duyurular tebligat şeklinde olup, adaylara ayrıca yazılı olarak tebligat yapılmayacaktır.

İlgililere duyurulacaktır.”

Ankara Diyarbakır e-Devlet Gençlik ve Spor Bakanlığı internet Kadınlar Kırıkkale noter sınavı Türkiye
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK