Hamile eltisinin evine çilingirle girdi, ortalık karıştı

Hamile eltisinin evine çilingirle girdi, ortalık karıştı

26
0
PAYLAŞ

Antalya’da bir kadının, boşanma sürecinde olduğu kocasıyla, içeride yaklaşık 3 yıldır kiracı olarak yaşayan hamile bir kadının olduğunu bilerek çilingir zoruyla daha önce oturdukları eve girmesiyle ortalık karıştı. aylar.

Hamile eşinin evine çilingirle girdi, ortalık karıştı

Hamile eşinin evine çilingirle girdi ortalık karıştı

Antalya’da bir kadının, yaklaşık 3 aydır içinde kiracı olarak yaşayan hamile bir kadının olduğunu öğrenerek, eşiyle boşanma sürecinde olduğu eve çilingir zoruyla girmesiyle ortalık karıştı.

Olay, Muratpaşa ilçesi Etiler Mahallesi’nde meydana geldi. Pınar Kırmızı ve Mehmet Çağlar Kırmızı, boşanma aşamasında oldukları için evlerini boşaltma kararı aldı. Mehmet Çağlar Kırmızı, bir süre sonra eski eşiyle birlikte yaşadıkları evi sattı. Yaklaşık 6 aydır boş olan evi Mehmet Çağlar Kırmızı’nın kardeşi Mustafa Kırmızı 3 ay önce kiraladı. Bu sabah Mustafa Kırmızı’nın 11 haftalık hamile eşi Ukrayna vatandaşı Oksana Rohomova, evin kapısının zorlandığını belirterek Kırmızı’ya video gönderdi.

Videoyu gören Mustafa Kırmızı, motosikletine binerek eve geldi. Eve geldiğinde kardeşi boşanma sürecinde olan eşi ve annesini gördü. Eve çilingir zoruyla girildiğini gören Mustafa Kırmızı, alarma geçerek polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, tarafları polis merkezine yönlendirdi. Mahkeme kararıyla eve girebileceğini iddia eden Pınar Kırmızı ile evde kiracı olarak yaşayan annesi Mustafa Kırmızı, 11 haftalık eşi ve evin yeni sahibi şikayetçi oldu. . Mustafa Kırmızı, hamile eşine sarılarak sakinleşmeye ve teselli etmeye çalıştı.

Evde kiracı olarak yaşayan Mustafa Kırmızı, “Sabah saatleriydi ve eşim beni aradı ve kapı çaldığını söyledi. Çok hızlı oynadıklarını söyledi. Eşim Ukrayna vatandaşı ve 11 haftalık hamile, kiralık evde yaşıyoruz. Bana bir video gönderdi, görüntüleri görünce bisiklete atladım ve eve geldim. Bir kez eve geldim, kardeşimin boşanma sürecinde olan karısı, kayınvalidesi ve bana avukat olarak tanıştırdıkları bir kadın var. Ama o bir avukat değildi. Evime girdiler ve izinsiz çilingirle kapıyı açtılar. Çık dedim, çıkmadılar. Orada bir kargaşa oldu, ben de videonun altına aldım. Polisi aradım, ekipler geldi. Beni karakola yönlendirdiler. Şikayet etmek için buradayız. Şu anda kiracı olarak oturduğum eve girdiler” dedi.

Evin sahibi olmadıklarını, kiracı olarak yaşadıklarını belirten Mustafa Kırmızı, “Eşyalarım evde, altınım, param, her şeyim evde. O ev 6 aydır boştu. Ondan önce benim evim. abim ve karısı kalıyorlardı.Kardeşim daha sonra evi iş yaptığı birine sattı.Ev şu anda ne benim ne de kardeşimin.Oraya kiracı olarak taşındık.Kiramız var,herşeyimiz var.Yaşamaya başladık. yaklaşık 3 aydır orda eşim hamile çok korkmuş şu an çok korkuyorum bebeğime bir şey olacak korkuyorum şok” dedi.

Eve çilingirle gelip mahkeme kararıyla girebileceğini iddia eden Pınar Kırmızı, “Ev benim, 2 aydır yaşıyorlar. Eşimin kime sattığını ya da kime sattığını bilmiyoruz. Evi verdik Kapıyı çaldık açılmadı İçeride olduklarını gördük Evime gelmek istedim Eşyalar benim Evime geldim başka yerden kiralıyorum hamile kadına bir şey yapma ne yaptık biz ne yaptık hayır zorbalık mı ettik hayır sadece aç dedim kapıya mahkeme kararı asıldı girme iznim var eve çilingir ile girdik Mecbur kaldık, kapıyı açmadılar” dedi.

Konuyla ilgili bilgilendirici açıklama yapan Avukat Asena Yıldırım, “Boşanma aşamasında taraflardan birinin talebi ve ihtiyacı halinde, ailenin birlikte yaşadığı ev mahkemece aile evi olarak tahsis edilebilir. karar. Ancak tahsis kararına itiraz edilebilir. “Ev aile konutu değil, haberlerdeki olayda olduğu gibi başkaları tarafından kullanılıyor ve somut olayın durumuna göre dilekçenin kararını veren mahkemeye sunulabilir.” dedim.

Aile Antalya Avukat Etiler Haber Hamile Kadın Mahkemesi İçeride Polis Ukrayna
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK