İğrenç olay ses kaydıyla ortaya çıkmıştı, o baba tutuklandı

İğrenç olay ses kaydıyla ortaya çıkmıştı, o baba tutuklandı

58
0
PAYLAŞ

Olay, 7 Eylül günü saat 02:00 sıralarında Konak’ın Hilal Mahallesi’nde meydana geldi. 2 erkek 4 çocuk babası Serkan E.’nin 9 yıl önce en büyük kızı EB’ye (19) cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi.

Korkunç olay ses kaydıyla ortaya çıktı, baba tutuklandı

Korkunç olay ses kaydıyla ortaya çıktı, baba tutuklandı

Korkunç olay ses kaydıyla ortaya çıktı, baba tutuklandı

İzmir’in Konak ilçesinde kızının cinsel tacizini ses kayıt cihazıyla ortaya çıkaran eski eşi Asya D. (36) tarafından tabancayla vurulan Serkan E. (42) hastaneden taburcu edildi. Savcılığın talimatıyla polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Serkan E., çıkarıldığı mahkemece adliyeye sevk edildi.

Korkunç olay ses kaydıyla ortaya çıktı, baba tutuklandı

Olay, 7 Eylül günü saat 02:00 sıralarında Konak’ın Hilal Mahallesi’nde meydana geldi. 2’si erkek 4 çocuk babası Serkan E.’nin 9 yıl önce en büyük kızı EB’ye (19) cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi.

4 yıl süren taciz, Serkan E.’nin başka bir suçtan tutuklanmasıyla sona erdi. EB daha sonra durumu annesine anlattı ancak gerçek olabileceğini düşünmeyen Asya D., çocuğunu doktora götürdü. Psikiyatrik tedavi gören ve ilaç kullanan EB, bir süre sonra kaçarak evlenip evden uzaklaştı. Serbest bırakıldıktan sonra eve dönen Serkan E., bu kez küçük kızı SE’ye cinsel istismara başladı. EB ise eşi askere gidince terk ettiği babasının evine geri döndü.

ANNE SESİNİ DİNLEYİP ÇILGIN KADIN

SE bir gün annesi Asya D.’ye tacizi anlattı. Bunu duyan EB ona kendi deneyimlerini hatırlattı. Asya D. bir ses kayıt cihazı satın alarak kızı SE’ye yerleştirdi. Bir süre sonra tekrarlanan taciz, teybe kaydedildi.

Sesleri dinleyen Asya D., boşanmalarına rağmen aynı evi paylaştığı eşinin odasına girdi. Tartışma sırasında Asya D., evde bulunan tabancayla Serkan E.’yi vurdu.

Ağır yaralanan Serkan E., tedavi için hastaneye kaldırıldı. Gözaltına alınan Asya D., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği sulh ceza hakimliği tarafından da tutuklandı.

BABA TEDAVİ SONRASI TUTUKLANDI

Avukatı Abdi Yaşar’ın öncülüğünde, Asya E.’nin sosyal medyadan serbest bırakılması için ‘#asyatuksuzyarganlarsın’ başlığıyla kampanya başlatıldı. Tedavisi devam eden Serkan E. hakkında ‘cinsel amaçla özgürlüğünden yoksun bırakma’ ve ‘kendi çocuğuna cinsel istismar’ suçlamasıyla suç duyurusunda bulunuldu. SE’nin ifadesi de Çocuk İzleme Merkezi’nde (ÇİM) alındı. SE daha sonra büyükannesine teslim edildi.

Hastanede tedavisi tamamlanan Serkan E. taburcu edildi. Savcılığın talimatıyla polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Serkan E., Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak sevk edildiği adliyeye götürüldü.

Avukat Abdi Yaşar, “Adliye koridorlarında günlerce süren mücadelemiz zaferle sonuçlandı. Kızlarına şiddet uygulayan baba tutuklandı. Tutuklanan Asya D. serbest bırakılıncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz.” (DHA)

Kızının üzerine ses kayıt cihazı yerleştirdi, mide bulandırıcı olay yaşandı ilginizi çekebilir Kızının üzerine ses kayıt cihazı yerleştirdi, mide bulandırıcı olay yaşandı

anne Asya Avukat baba Çocuk yaşta evlilik izmir Polis tacizi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK