İstanbul’da dev operasyon! 7 milyon liralık vurgun yapacaklardı

İstanbul’da dev operasyon! 7 milyon liralık vurgun yapacaklardı

67
0
PAYLAŞ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Büyükçekmece’deki bir depoda şebeke tarafından yasadışı yollardan ülkeye getirilen bandrolsüz nargile ürünleri, halk sağlığına zararlı performans artırıcı jeller ve birçok farklı markaya ait parfümlerin satıldığını bildirdi. Türkiye’nin farklı illerinde depolanmıştır. çıkacağına dair istihbarat aldı.

İstanbul’da dev operasyon! 7 milyon liralık vurgun yapacaklardı.

İstanbul’da dev operasyon! 7 milyon liralık vurgun yapacaklardı.

İstanbul’da tütün kaçakçılığıyla mücadele kapsamında bir şebekeye düzenlenen operasyonda 7 milyon liralık kar elde etmeye hazırlanan 8 kişi gözaltına alındı. Depoda ve sevkiyata hazırlanan tırda 10 tonun üzerinde nargile tütünü, 13.500 paket sigara ve 42 bin paket cinsel güçlendirici jelin de aralarında bulunduğu çok sayıda yasa dışı ürün ele geçirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Büyükçekmece’deki bir depoda şebeke tarafından yasadışı yollardan ülkeye getirilen bandrolsüz nargile ürünleri, halk sağlığına zararlı performans artırıcı jeller ve birçok farklı markaya ait parfümlerin depolandığını belirtti. , bu kaçak ürünlerin Türkiye’nin farklı illerinde satıldığını söyledi. çıkacağına dair istihbarat aldı.

GÜNLERCE TAKİP EDİLDİ

Şebeke üyeleri tarafından ülkeye sokulan tonlarca nargile tütünü ve binlerce paket kaçak sigaranın bulunduğu depoyu takip eden güvenlik güçleri, tırları ve şebeke üyelerini tek tek tespit ederek operasyon için düğmeye bastı.

DEPOYA YÜRÜYÜN

Yürütülen soruşturma kapsamında, 10 Eylül’de Büyükçekmece’deki depoda çay ve tütün aramakla görevli “Ofke” isimli hassas burunlu dedektör köpekle birlikte operasyon düzenlendi. Baskında 8 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Depoda ve tırda yapılan aramalarda ünlü markalara ait 130 bin 606 paket kaçak nargile tütünü, 13 bin 500 paket sigara, 42 bin performans arttırıcı jel ve 1,26 şişe parfüm ele geçirildi.

ŞÜPHELİLER SÖZ KONUSU

Yakalanan şebeke üyeleri sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Caddesi’ndeki yerleşkeye götürüldü. 8 şüphelinin işlemlerinin devam ettiği, kaçak ürünlerin adli emanete teslim edileceği öğrenildi. (İHA)

Kaçakçılık operasyonunda binlerce sahte dolar ele geçirildi ilginizi çekebilir Kaçakçılık operasyonunda binlerce sahte dolar ele geçirildi Kamyonun lastiklerini kaçakçılıkta kullandılar ilginizi çekebilir Kamyonun lastiklerini kaçakçılıkta kullandılar

Çay Denizli Dolar Polis İstanbul Kilis operasyonu sigara Türkiye
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK