İstanbul’da tarihi eser kaçakçılığı operasyonu

İstanbul’da tarihi eser kaçakçılığı operasyonu

57
0
PAYLAŞ

İstanbul Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu ve Kağıthane ilçelerinde tarihi eser kaçakçılarına yönelik operasyon düzenledi.

İstanbul’da eski eser kaçakçılığı operasyonu

İstanbul’da eski eser kaçakçılığı operasyonu

İstanbul’da düzenlenen tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda zeytin fıçılarına gizlenmiş çok sayıda tarihi eser ele geçirildi. Operasyonda bir kişi gözaltına alındı.

İstanbul Kaçakçılık Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Beyoğlu ve Kağıthane ilçelerinde tarihi eser kaçakçılarına yönelik operasyon düzenledi.

Operasyonlar sırasında tespit edilen; 30’u Bizans öncesi ve İslam dönemi sikkesi, 48’i Roma dönemi oyun taşı, 3’ü gözyaşı şişesi, 5’i çeşitli dönemlere ait olmak üzere toplam 86 adet obje ve madeni paraya el konuldu. OE, operasyon kapsamında gözaltına alındı.

POLİS KAMERASI ÜZERİNDEKİ OPERASYONLAR

Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şubesi ekiplerinin tarihi eser kaçakçılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyon polis kamerasına yansıdı.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan zanlının Vatan Caddesi’ndeki Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şubesi’ndeki işlemleri devam ediyor. (DHA)

İstanbul'da tarihi eser operasyonu ilginizi çekebilir İstanbul’da tarihi eser operasyonu Eski öğretmen tarihi eser kaçakçısının kasasında servet bulundu ilginizi çekebilir Eski öğretmen tarihi eser kaçakçısının kasasında servet bulundu

Adana İslam istanbul operasyonu Polis Roma Türkiye
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK