İstanbul’da ‘Voldemort’ bulutu şaşkınlığı

İstanbul’da ‘Voldemort’ bulutu şaşkınlığı

134
0
PAYLAŞ

Dün akşam İstanbul’da ardı ardına yıldırımlar gökyüzünü aydınlatırken, bazı noktalara yıldırım çarptı. Şiddetli sağanak ile birlikte fırtına şehri de etkiledi. Fırtına nedeniyle bazı yerlerde ağaçlar devrildi, evlerin çatıları uçtu. Bir vatandaşın çektiği görüntülerde insan silüeti olan bir bulut görüldü. Sosyal medyada konuşulan insan silüetlerinin bulunduğu dev bulutun nedeni Havaforum tarafından Konvektif Engelleme olarak belirtildi.

İstanbul’da ‘Voldemort’ bulut sürprizi

İstanbul’da ‘Voldemort’ bulut sürprizi

Dün akşam İstanbul’u etkisi altına alan sağanak yağış sırasında dikkat çekici görüntüler de kaydedildi. Fırtına ve sağanak yağış kenti etkilerken, ‘Voldemort’ benzetmesiyle bulut sosyal medyada ses getirdi.

Dün akşam İstanbul’da art arda şimşekler gökyüzünü aydınlatırken, bazı noktalara yıldırım çarptı. Şiddetli sağanak ile birlikte fırtına şehri de etkiledi. Fırtına nedeniyle bazı yerlerde ağaçlar devrildi, evlerin çatıları uçtu. Bir vatandaşın çektiği görüntülerde insan silüeti olan bir bulut görüldü. Sosyal medyada konuşulan insan silüetlerinin bulunduğu dev bulutun nedeni Havaforum tarafından Konvektif Engelleme olarak belirtildi.

Bir vatandaşın SÖZCÜ Whatsapp Haber Hattı’na gönderdiği görüntüler, fırtınanın şiddetini ortaya çıkardı. Maslak’ta çekilen görüntülerde, sağanak ve fırtınanın şiddeti, yıldırımla birlikte kameraya yansıdı.

İstanbul'da fırtına, dolu, sağanak ve yıldırım: Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi, 1 kişi yaralandı ilginizi çekebilir İstanbul’da fırtına, dolu, sağanak ve yıldırım: Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi, 1 kişi yaralandı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK