Kadınlara para verip, falakaya yatırıyordu! ‘fenomen olmak istiyordum’ dedi

Kadınlara para verip, falakaya yatırıyordu! ‘fenomen olmak istiyordum’ dedi

29
0
PAYLAŞ

Kargo görevlisi Erkan T., kadınların ayaklarını kelepçeli ve eşarplı olarak bağlayıp yanlış ayağına takarken görüntülerinin alınmasının ardından polis tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki ifadesinde kadınlarla sosyal medya üzerinden tanıştım. Bu videoları çekerek internet fenomeni olmak ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntülerin sosyal medyada uygun görülmediği için yüklenmediğini söyleyen Erkan T. serbest bırakıldı.

Kadınlara para veriyor ve falachia'ya yatırım yapıyordu!  Fenomen olmak istedim dedi

Kadınlara para veriyor ve falachia’ya yatırım yapıyordu! Fenomen olmak istedim dedi

Kadınlara para veriyor ve falachia’ya yatırım yapıyordu! Fenomen olmak istedim dedi

Kargo işçisi Erkan T., kadınların ayaklarını kelepçeli ve eşarplı olarak bağlayıp yanlış ayağına takarken görüntülerinin alınmasının ardından polis tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki ifadesinde kadınlarla sosyal medya üzerinden tanıştım. Bu videoları çekerek internet fenomeni olmak ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntülerin sosyal medyada uygun görülmediği için yüklenmediğini söyleyen Erkan T. serbest bırakıldı.

Kadınlara para veriyor ve falachia'ya yatırım yapıyordu!  Fenomen olmak istedim dedi

Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe Mahallesi’nde bir kargo şirketinde çalışan evli ve iki çocuk babası Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine davet etti, gözlerini uyku bandıyla bağladı, ayaklarını kelepçeledi. ve bir eşarp ve onu yatağa koy.

GÜZEL’e 500 TL, Çirkin’e 250 TL

Güzel-çirkin ayrımını yapan Erkan T., ‘güzel’ dediğine 500 TL, ‘çirkin’ dediğine 250 TL ödedi. Erkan T. falakanın görüntülerini de kaydetti. Erkan T., çektiği videoları iş teklif ettiği kadınlara gönderdi. NK isimli kadın, aynı teklifi Erkan T.’nin kendisine getirmesi üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Erkan T. hakkında müstehcenlik ve cinsel taciz suçlamalarıyla soruşturma başlatıldı.

YAYINLANDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Etik Bürosu, soruşturma kapsamında Erkan T.’yi gözaltına aldı. Erkan T., afete yatırım yaptığı kadınların kendisinden şikayetçi olmaması üzerine savcılık talimatıyla ifadesini aldıktan sonra dün akşam serbest bırakıldı. Erkan T.’nin cep telefonuna el konuldu. Ekiplerin cep telefonuyla çekilen görüntüleri inceleyecekleri öğrenildi.

‘SUÇ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEDİM’

Bu arada Erkan T. karakolda yaptığı açıklamada şunları söyledi:

* 10 yıllık evliyim. Cep telefonuyla kaydedilen görüntüler, kadınların izniyle çekildi.

* Kadınların isimlerini hatırlamıyorum. Kadınlarla sosyal medya aracılığıyla tanıştım. Bu görüntüler çekilirken evde kimse yoktu.

* Hiç kimseyi bir şey yapmaya zorlamadım. Görüntülerdeki kadınlara para verdim. Bu videoları çekerek internet fenomeni olmak ve para kazanmak istiyordum.

* Ancak çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi. Sonra videolar telefonumda kaldı. Bu durumda, kadınlar rıza gösterdiği için bunun suç olabileceğini düşünmedim.

Kayseri'de akıllara durgunluk veren olay: Kadınlara para verdi, felakete yatırım yaptı ilginizi çekebilir Kayseri’de akıllara durgunluk veren olay: Kadınlara para verdi, felakete yatırım yaptı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK