Kastamonu Üniversitesi akademik personel alıyor

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alıyor

84
0
PAYLAŞ

Basın İlan Kurumu’nun internet sitesinde yayınlanan ilana göre, ilan portalı web.gov.tr; Kastamonu Üniversitesi yazılı birimlerine, 10/07/2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2 Sayılı Genelkurmay ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, 657 sayılı Kanun ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Yükselme Yönetmeliğinin ilgili maddeleri Üniversitemiz Öğretim Üyeleri ve Öğretim Elemanlarına Atama. Öğretim Görevlisi Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ve Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik (1) ve “Üyeliğe Yükseltme ve Atama Esasları Hakkında Yönerge”nin ilgili hükümleri uyarınca 09/11/2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyeleri dışındaki Öğretim Üyesi ve Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor

Kastamonu Üniversitesi, boş kadrolar için akademik personel alımı yapacak.

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor

Basın İlan Kurumu’nun internet sitesinde yayınlanan ilana göre, ilan portalı web.gov.tr; Kastamonu Üniversitesi yazılı birimlerine, 10/07/2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2 Sayılı Genelkurmay ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, 657 sayılı Kanun ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Yükselme Yönetmeliğinin ilgili maddeleri Üniversitemiz Öğretim Üyeleri ve Öğretim Elemanlarına Atama. Yayınlanan “Üyeliğe Yükseltme ve Atama Esasları Hakkında Yönerge(1) ile Öğretim Üyesi Olmayan Personelin Atamalarında Uygulanacak Merkezi Sınav ve Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili hükümleri uyarınca 09/11/2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır. Öğretim Üyesi ve Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

Profesör, Doçent ve Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) adaylarının Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.

Doktora Öğretim Üyesi ve Araştırma Görevlisi (Öncelikli Alan) adaylarının ilan edilen personel birimine şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

doktor internet Kastamonu KASTAMONU üniversitesi sınavı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK