Kolonyalı vahşet: Eşini ve bebeğini yaktı

Kolonyalı vahşet: Eşini ve bebeğini yaktı

41
0
PAYLAŞ

Alınan bilgiye göre olay, 31 Ağustos günü saat 15.00 sıralarında ilçenin Kemalpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Veysi E.’nin eşi Fatma E. (21) çalıştığı süpermarketten öğle yemeği için eve gelmemesi üzerine kıskançlık krizine girdi.

Sömürge vahşeti: Karısını ve bebeğini yaktı

Sömürge vahşeti: Karısını ve bebeğini yaktı

Sömürge vahşeti: Karısını ve bebeğini yaktı

İzmir’in Menderes ilçesinde 4 ay önce cezaevinden tahliye edilen bir kişi, eşi ve 1,5 yaşındaki bebeğini üzerlerine kolonya dökerek yaktı. Hastanede tedavi altındayken “Yanlışlıkla oldu” ifadesini veren kadın, daha sonra bu açıklamayı tehdit altında yaptığını kabul ederken, sevk edildiği mahkemece olayı gerçekleştiren zanlı tutuklandı.

Sömürge vahşeti: Karısını ve bebeğini yaktı

Alınan bilgiye göre olay, 31 Ağustos günü saat 15.00 sıralarında ilçenin Kemalpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Veysi E.’nin eşi Fatma E. (21) çalıştığı süpermarketten öğle yemeğine gelmeyince kıskançlık krizine girdi.

Karısının çalıştığı süpermarkete giden Veysi E., karısı Fatma E.’yi döverek eve getirdi. Burada eşini dövmeye devam eden saldırgan, Fatma E. ile 1,5 yaşındaki bebekleri Ömer E.’nin üzerine kolonya dökerek anne ve bebeğini ateşe verdi.

Talihsiz kadın ve bebeğin çığlıklarını duyan komşular durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirirken, vücutlarında ağır yanıklar bulunan anne ve bebeği, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. tıbbi ekipler.

ÖNCE ‘Yanlışlıkla’ dedi, sonra itiraf etti

Kocası tarafından kolonya dökülerek yakılan Fatma E., hastanede polis ekiplerine verdiği ilk ifadede olayın bir hata olduğunu söyledi. Hayati tehlikesi atlatan ancak hastanede tedavisine devam eden Fatma E.’nin tehdit altında olduğu için ilk ifadesini verdiği, eşinin kendisini ve bebeğini kolonya dökerek yaktığını söylediği öğrenildi.

TUTUKLANMIŞ

Öte yandan olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan polis ekipleri, Fatma E.’nin ifadesini değiştirmesinin ardından dün Veysi E.’yi gözaltına aldı. Daha önce eşini kıskandığı için dövdüğü iddia edilen Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı. Ayrıca Veysi E.’nin yaralama, hırsızlık ve uyuşturucu madde bulundurmak gibi birçok suçtan tutuklu bulunduğu cezaevinden yaklaşık 4 ay önce pandemi nedeniyle şartlı tahliye edildiği öğrenildi. Bu olayla ilgili soruşturma halen devam etmektedir. (İHA)

Bir kadın cinayeti daha: Boşanmak istediği karısını öldürdü ilginizi çekebilir Bir kadın cinayeti daha: Boşanmak istediği karısını öldürdü

anne Polis izmir Kadın kadın cinayeti Polis Sağlık uyuşturucu Zonguldak
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK