MHP’li belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

MHP’li belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

58
0
PAYLAŞ

Sosyal medya platformunda bir süredir çeşitli çevreler tarafından öne sürülen “Bahçelievler Mahallesi’nde yeşil alana sızacak cami yapılıyor” iddialarına MHP’li Belediye Başkanı Alim Uzundemir’den ilginç bir yanıt geldi. Muğla Ortaca Belediyesi. Bir ay önce inşaatına başlanan, hatta taşkın yatağı bile atılan caminin yeşil alan üzerine kaçak yapıldığını doğrulayan Uzundemir, SÖZCÜ’ye, “Camiyi bir vatandaş yaptırdı, caminin yapıldığını yeni duyduk. Yeşil alana bizim iznimiz olmadan inşa edildi, bir iki gün içinde inşaatı mühürleyip yasal işlem başlatacağız.”

MHP belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

MHP belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

MHP belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

Muğla’nın Ortaca ilçesi Bahçelievler Mahallesi’ndeki yeşil alanda kaçak cami inşaatına başlandığı iddia edildi. MHP’li Belediye Başkanı Alim Uzundemir, yaklaşık bir ay önce bile sular altında kalan camiyle ilgili olarak, “Yeşil alana iznimiz olmadan yapılan camiyi yeni duyduk, mühürleyeceğiz” dedi.

MHP belediye başkanı: Kaçak camiyi mühürleyeceğiz

Muğla’nın Ortaca Belediyesi ile ilgili sosyal medya platformunda çeşitli çevreler tarafından ortaya atılan “Bahçelievler Mahallesi’ndeki yeşil alana cami yapılıyor” iddiasına MHP Belediye Başkanı Alim Uzundemir’den ilginç bir yanıt geldi. süre. Bir ay önce inşaatına başlanan, hatta taşkın yatağı bile atılan caminin yeşil alan üzerine kaçak yapıldığını doğrulayan Uzundemir, SÖZCÜ’ye, “Camiyi bir vatandaş yaptırdı, caminin yapıldığını yeni duyduk. Yeşil alana bizim iznimiz olmadan inşa edildi, bir iki gün içinde inşaatı mühürleyip yasal işlem başlatacağız.”

“YURTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN İNŞAATI MÜHÜR ETTİRİYORUZ”

Uzundemir Camii’nin yeşil alan üzerine yapılacağına dair haberlerin doğru olduğunu ifade ederek, “İnşaat başladıktan sonra haberimiz oldu. Vatandaşlardan biri izin almadan caminin inşaatına başladı” dedi.

Valilikten 'kaçak yıkım' açıklaması: Hukuki işlem başlatıldı ilginizi çekebilir Valilikten ‘kaçak yıkım’ açıklaması: Hukuki işlem başlatıldı

Bahçelievler Camii Elazığ MHP Muğla sosyal medya Sözcüsü
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK