Müdür yardımcısına şikayet dayağı

Müdür yardımcısına şikayet dayağı

79
0
PAYLAŞ

Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde müdür yardımcısı olan Ali Kaplan, okul müdürü Saime Baş ve aynı zamanda ilçe müdür yardımcısı olan eşi Mustafa Baş’a idari usulsüzlük ve mobbing uyguladıklarını iddia etti. Eğitim Bir-Sen temsilcisi. müdürlüğe suç duyurusunda bulundu.

Müdür yardımcısına şikayet

Müdür yardımcısına şikayet

Müdür yardımcısına şikayet

Amasya’nın Merzifon ilçesindeki lisede müdür yardımcısı Ali Kaplan, müdür ve müdür yardımcısına idari usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla şikayette bulunduğu gerekçesiyle saldırıya uğradı. Kaplan bu kez polise giderek şikayetçi oldu.

Müdür yardımcısına şikayet

Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde müdür yardımcısı olan Ali Kaplan, okul müdürü Saime Baş ile müdür yardımcısı ve aynı zamanda ilçe temsilcisi olan eşi Mustafa Baş’a idari usulsüzlük ve mobbing yaptıklarını iddia etti. Eğitim Bir-Sen. müdürlüğe suç duyurusunda bulundu.

Araştırmanın sonuç vermemesi üzerine Kaplan, bu kez soruşturmayı yürüten müfettişler ve Baş çifti hakkında CİMER’e şikayette bulundu. Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Müdür Yardımcısı Mustafa Baş ve eşi Saime Baş (solda) Ali Kaplan (sağda)

OKULDA SAVAŞ

9 Eylül’de okulda öğleden sonra meydana gelen olayda Mustafa Baş’ın koridorda Ali Kaplan’ı görünce küfür ve hakaret ettiği iddia edildi. Ardından eşi müdür Saime Baş’ın odasında Kaplan’a saldırdı. Kaplan koridora kaçarken, araya giren diğer öğretmenler kavgayı böldü.

Aynı zamanda Eğitim Bir-Sen üyesi olan Müdür Yardımcısı Ali Kaplan, karakola giderek kendisine saldıran Mustafa Baş hakkında suç duyurusunda bulundu.

AMASYA Darphane Okulu Polis Şehit
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK