Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

50
0
PAYLAŞ

Basın İlan Kurumu’nun internet sitesinde yayınlanan ilana göre, ilan portalı web.gov.tr; 12.06.2018 tarih ve 30449 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyelerinin Yükseltilmesi ve Atanmasına İlişkin Yönetmelik’in ilgili maddeleri uyarınca mevcut ve planlanan Okan Üniversitesi’nin bölümlerine, Öğretim Üyeleri aşağıdaki niteliklere sahip pozisyonlara alınacaktır.

Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

İstanbul Okan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre, üniversite kadrosuna 56 öğretim üyesi alınacak.

Okan Üniversitesi 56 öğretim üyesi alacak

Basın İlan Kurumu’nun internet sitesinde yayınlanan ilana göre, ilan portalı web.gov.tr; 12.06.2018 tarih ve 30449 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Elemanlarının Yükseltilmesi ve Atanmasına İlişkin Yönetmelik’in ilgili maddeleri gereğince, yürürlükteki ve planlanan Okan Üniversitesi’nin bölümlerine, Öğretim Üyeleri aşağıdaki niteliklere sahip pozisyonlara alınacaktır.

Profesörlüğe başvuracak adaylar; Başvuru dilekçesi, YÖK formatında özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlik Belgesi ve Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve varsa yabancı dil başarı belgesi ve Çalışma/Emeklilik Belgesi, 6 (altı) CD içeren başvuru dosyalarının yanı sıra Rektörlük İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne iletilmesi gerekmektedir.

Doçent / Doktora Öğretim Elemanı kadrolarına başvuru dilekçesi, YÖK formatında özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Sanatta Uzmanlık veya Yeterlik Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Doçentler için) Fotokopisi ile başvuracak adaylar Kimlik Kartı ve yabancı dil başarı belgesi. Belgeyi içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmişini ve çalışmalarını içeren 4 (dört) CD, Rektörlük İnsan Kaynakları Direktörlüğü Doçentlere; Doktora Öğretim Üyelerinin ilgili Dekanlığa veya Müdürlüklere iletmeleri gerekmektedir.

İngilizce Eğitim Veren Bölümler için başvuru belgelerine ek olarak yabancı dil yeterliliğini (YDS/KPDS/ÜDS/YÖKDİL’den en az 85 puan) gösteren bir İngilizce sınavı veya YÖK tarafından eşdeğerliği kabul edilen bir sınav sunulmalıdır. .
Adayların İstanbul Okan Üniversitesi Akademik Personel Yönergesinde yer alan atama koşullarını sağlamaları gerekmektedir. (https://www.okan.edu.tr/uploads/pages/yonergeler/akademik-personel – yönerge-30072020rev3.pdf)

Adayların, ilanların yayımı tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Adres: İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, 34959 Akfırat – Tuzla / İSTANBUL İlan Başlangıç-Bitiş Tarihi: 17.09.2021 – 01.10.2021

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

doktor emeklilik İngilizce internet istanbul Okan Üniversitesi YDS YÖK
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK