Reddettiği erkek tarafından kurşunlandı: Bedenim öldü, yeniden dirildi

Reddettiği erkek tarafından kurşunlandı: Bedenim öldü, yeniden dirildi

43
0
PAYLAŞ

Olay, 21 Mart 2020’de İstanbul Gaziosmanpaşa’da meydana geldi. İddiaya göre Cemal Albayrak, kendisini reddeden Buse Güler’i işyerinden çıkarken tabancayla 4 el ateş ederek ağır yaraladı. Ağır yaralanan Güler, kaldırıldığı hastanede 18 gün yaşam mücadelesi verdi.

Reddettiği adam tarafından vuruldu: Bedenim öldü, dirildi

Reddettiği adam tarafından vuruldu: Bedenim öldü, dirildi

Reddettiği adam tarafından vuruldu: Bedenim öldü, dirildi

Kendisini reddeden Buse Güler’i Gaziosmanpaşa’da 4 kurşunla ağır yaralayan tutuklu sanık Cemal Albayrak’ın, “kasten öldürmeye teşebbüs” suçlamasıyla 18 gün komada bıraktığı davada mütalaa verildi. tasarım”. Albayrak’a 20 yıla kadar hapis cezası istendi. Duruşmanın ardından açıklama yapan Güler, “Son nefesime kadar davamın arkasındayım çünkü bu kırık bir kol değil, bedenim öldü, dirildi” dedi.

Reddettiği adam tarafından vuruldu: Bedenim öldü, dirildi

Olay, 21 Mart 2020 tarihinde İstanbul Gaziosmanpaşa’da meydana geldi. İddiaya göre Cemal Albayrak, kendisini reddeden Buse Güler’i işyerinden çıkarken tabancayla 4 el ateş ederek ağır yaraladı. Ağır yaralanan Güler, kaldırıldığı hastanede 18 gün yaşam mücadelesi verdi.

Cemal Albayrak, tutuklu bulunduğu cezaevinden İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya çıkarıldı. Buse Güler de mahkemede hazır bulundu.

20 YILA KADAR KURULU

Esasa ilişkin mütalaasını veren yargılamanın savcısı, Albayrak’ın savunmasında tesadüfen Güler’i gördüğünü belirtse de kamera görüntülerinden Albayrak’ın Güler’i iş yerinin önünde silahla beklediği ve kendisini silahla beklediği anlaşıldı. Güler’i gördükten sonra 4 saniye içinde vurdu. eylemin ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçunu oluşturduğunu belirtti. Savcı, sanık Cemal Albayrak’ın 13 yıldan 20 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.

“ÖLDÜRME DÜŞÜNCESİYLE ATEŞLEMEDİM”

Mütalaa aleyhine ne diyeceklerinin sorulması üzerine sanık Albayrak, “Öldürme düşüncesiyle hareket etmedim. Yaşananlardan pişmanım” dedi.

Mahkeme, Cemal Albayrak’ın avukatına esasa karşı savunmasını hazırlaması için süre verdi. Albayrak’ın tutukluluğunun devamına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

“DURUŞMA ÇIKIŞINDA KARŞILAŞILDIĞINDA BAŞARISIZ OLDU”

Mahkeme salonundan çıkarken sinir krizi geçiren Güler, “Yeter artık. Adalet istiyorum!” O bağırdı. Adliye sağlık birimine kaldırılan Güler, sakinleştirilerek adliye önünde ifade verdi.

“YÜZDE 60 ENGELLİYİM”

Buse Güler, “Maalesef her şey mükemmel, pembe değil çünkü ayaktayım ya da gülüp eğleniyorum. Yüzde 60 engelliydim. Ben 23 yaşındayım. Psikolojik, zihinsel ve fiziksel olarak hiç iyi değilim. felç durumundayım. Söyleyebileceğim tek şey, bu mucizeyi benim için yaratan Allah’ım mutlaka hesap verecektir. Adalete inanıyorum ve adalet galip gelecek” dedi.

“VÜCUDUM YAPTI, İYİLEŞTİ”

Güler, “Gerçekten o kadar ağır cezalar verilmeli ki bugün bana, yarın Ayşe, yarın Zeynep, yarın Tuğçe yani kadın cinayetler bitmesin. Artık caydırıcı cezalar vermeyin lütfen. Gelsin de kimse, annen, baban zarar görmesin. Bu haydutları durdurun artık. Artık aileler çocuklarını iyi yetiştiriyor. Gurur duymasınlar, kahramanlar gibi yayın yapsınlar. Bir söz verdim. Son nefesime kadar davamın yanındayım çünkü bu kırık bir kol değil, bedenim öldü ve dirildi.

Bir kadın cinayeti daha!  karısı tarafından öldürüldü ilginizi çekebilir Bir kadın cinayeti daha! karısı tarafından öldürüldü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK