Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül corona virüsü verilerini açıkladı! İşte yeni...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül corona virüsü verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı

24
0
PAYLAŞ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı 3 Eylül 2021 Cuma günü corona virüs (koronavirüs) verilerine göre bugün 276 kişi hayatını kaybetti. Yeni vaka sayısı düne göre azaldı. Bakan Koca, “Artık bizimle birlikte çocuklarımızın ve gençlerimizin de gözü bu resimde. Henüz aşı yaptırmadıysanız, maskesiz dışarı çıktıysanız, haklı soruları var” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül'de corona virüs verilerini açıkladı!  İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül’deki corona virüs verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül’de corona virüs verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı 3 Eylül 2021 Cuma günü corona virüs (koronavirüs) verilerine göre bugün 276 kişi hayatını kaybetti. Yeni vaka sayısı düne göre azaldı. Bakan Koca, “Artık bizimle birlikte çocuklarımızın ve gençlerimizin de gözü bu fotoğrafta. Henüz aşı yaptırmadıysanız, maskesiz dışarı çıktıysanız, haklı soruları var” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 Eylül'de corona virüs verilerini açıkladı!  İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye’nin günlük COVID-19 tablosunu açıkladı. 3 Eylül verilerine göre 304 bin 530 test yapıldı.

276 KİŞİ HAYAT KAYBETTİ

Güncel verilere göre son 24 saatte 22 bin 857 yeni vaka tespit edilirken 276 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan 14 bin 527 kişi sağlığına kavuştu.

BAKAN KOCA’DAN UYARI

Sosyal medya hesabından güncel verilerle ilgili değerlendirmede bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Okullar pazartesi açılıyor. Yüz yüze ve kesintisiz bir eğitim öğretim yılı hedefliyoruz. Şimdi bizimle birlikte çocuklarımızın ve gençlerimizin de gözü bu tabloda: 22.867 yeni vaka, 276 ölüm! Henüz aşı yaptırmadıysanız, maskesiz dışarı çıkıyorsanız, bazı haklı soruları var.”

Dün 23 bin 496 vaka tespit edildi

Sağlık Bakanlığı’nın 2 Eylül Perşembe günü verilerine göre 23 bin 496 vaka tespit edilirken 283 kişi hayatını kaybetti. Dün 305 bin 47 test yapıldı ve 20 bin 4 kişi sağlığına kavuştu.

1. sınıf öğrencisinde korona çıktı, öğretmeni ve 30 arkadaşı karantinada ilginizi çekebilir 1. sınıf öğrencisinde korona çıktı, öğretmeni ve 30 arkadaşı karantinada 81 ile Bakanlık Genelgesi: Aşısız işçi için PCR şartı ilginizi çekebilir 81 ile Bakanlık Genelgesi: Aşısız işçi için PCR şartı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK