Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül’ün corona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve...

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül’ün corona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı

20
0
PAYLAŞ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı 7 Eylül 2021 Salı günü corona virüs (koronavirüs) verilerine göre 274 kişi hayatını kaybetti. Düne göre yeni vaka sayısında büyük bir artış yaşandı. Bakan Koca, “Sürekli vaka sayısını ve ölümleri azaltmalıyız. Bunun yolu aşılama oranını artırmak ve toplum bağışıklığı sağlanana kadar tedbirlere uymaktan geçiyor.”

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül korona verilerini açıkladı!  İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül korona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül korona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı 7 Eylül 2021 Salı günü corona virüs (koronavirüs) verilerine göre 274 kişi hayatını kaybetti. Yeni vaka sayısında düne göre büyük bir artış yaşandı. Bakan Koca, “Sürekli vaka sayısını ve ölümleri azaltmalıyız. Bunun yolu aşılama oranını artırmak ve toplum bağışıklığı sağlanana kadar tedbirlere uymaktır.”

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül korona verilerini açıkladı!  İşte yeni vaka ve ölü sayısı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye’nin günlük COVID-19 tablosunu açıkladı. 7 Eylül Salı verilerine göre 304 bin 864 test yapıldı.

YENİ VAKA SAYISI YAKLAŞIK 24K

Bugün 23 bin 638 yeni vaka tespit edilirken 274 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan son 24 saatte 34.402 kişi iyileşti.

BAKAN KOCA: BİZİM ELİMİZDE

Sosyal medya hesabından güncel verileri değerlendiren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşları uyararak, “Vaka sayımız 23.638. Covid-19 kaynaklı yeni can kaybımız 274. Vaka sayısını istikrarlı bir şekilde azaltmalı, ölümleri azaltmalıyız. Bunun yolu aşılama oranını artırmak ve toplum bağışıklığı sağlanana kadar tedbirlere uymaktır. İstediğimiz sonuç ihtiyati aşıya, yani bize bağlıdır.”

DÜN 21 BİNE YAKIN VAKA TESPİTİ YAPILDI

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı 6 Eylül Pazartesi günü verilerine göre 20 bin 962 vaka tespit edilirken 271 kişi hayatını kaybetti. Dün 301.164 test yapıldı ve 29.327 kişi sağlığına kavuştu.

Bakan Koca, 'Mu varyantı' olan kişi sayısını açıkladı ilginizi çekebilir Bakan Koca, ‘Mu varyantı’ olan kişi sayısını açıkladı

Corona Pazartesi Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Salı sosyal medya Türkiye yüz yüze

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK