Almanya “corona riski yüksek ülkeler” listesini rafa kaldırdı

Almanya “corona riski yüksek ülkeler” listesini rafa kaldırdı

53
0
PAYLAŞ

Almanya “corona riskli yüksek modeller”

Almanya “corona riskli yüksek modeller”

Avrupa corona yasaklarını kaldırıyor. “Avrupa ülkelerine veya seyahatleri yok. Aşısınısını gösterecek.

Almanya “corona riskli yüksek modeller”

Avrupa’da korona yasakları birer birer kalkıyor. Başta Almanya’da olmak, Avrupa ülkesi artık korona yasaklarını kaldırıyor. Avrupa Birliği’nde (AB) eğitim Almanya, dünyada artık dünyada olmayacak “yüksek gelecek” duyurusunu yapıyor.

Hollanda’da onun yerini alırken diğer Avrupa ülkelerinde de durum aynı. Sadece aşı ve olumsuzluk testi yapacaktır. Fransa ve dünya genelinde aynı kurallar geçerlidir. İsveç zaten korona kısıtlamaları getirmemişti, orada tam açılım ortaya çıktı.

ALMANYA’DA SEYAHAT SİNİRLAMASI KALKTI

Alman Robert Koch Enstitüsü (RKI), dünyadaki şu anda etkin olan Omicron varyantının artık bir tehdit kurbanı. Başarıyla, Almanya’dan başka dönüşte ve yönlerden Almanya’ya gelişte seyahat kısıtlamaları çizildi. Almanya, daha önce seçilmiş bir ülke Türkiye’nin 60’tan fazlasını “riskli ve yüksek olacağını” ilan etmişti.

iki ülke aşı da yetecek. Tabii bunlar AB tarafından aşılardan olacak. Omicron varyantından daha fazla ve tehlikeli bir çeşitlilik doğarsa, yeniden gözden geçirilebilecek.

“DAHA ÇOK FAKİRLER ÖLDÜ”

Bu arada, Alman Sol Parti lideri Susanne Heng- Wellsow, dünyada yaklaşık 19 milyon kişi koronadan olabilir, belirtmiştik. Yazılı bir açıklama yapan Hennisow, ölümlerin söylediğinden daha fakir ve geliri hakkında insan gruplarından olduğundan, yukarıda anlatılanların zenginlerinden yüzde 31 orana ulaştığını söyler.

Hennig-Wellsow, “Bu bir insanlık dramıdır. Eğer batıda, ilaç devlerinin çıkarlarını insanlardan daha üstün tutmasaydı, insanlar olabilirdi. Almanya’nın da bu çalışması büyük sorun oldu ve Alman hükumeti aşılarını bloke etti. Bu hatanın artık başarıyı amaçlıyoruz“ diye konuştu.

Uzmanlar yeni korona kararlarını değerlendirdi: Yıkıma götürebilir İlginizi Çekebilir Uzmanlar yeni korona kararlarını değerlendirdi: Yıkıma götürebilir Almanya'da korona kısıtlamaları gevşetiliyor İlginizi Çekebilir Almanya’da korona kısıtlamaları gevşetiliyor

Almanya “corona riskli yüksek modeller”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK