Araştırmacılar erkekleri Covid aşısı olmaları için uyarıyor: “Cinsel hayatınıza zarar verebilir”

Araştırmacılar erkekleri Covid aşısı olmaları için uyarıyor: “Cinsel hayatınıza zarar verebilir”

40
0
PAYLAŞ

öğretmenleri aşısı için uyarıyor:

öğretmenleri aşısı için uyarıyor:

ABD’de yeni bir araştırma virüsünün yeni olmaktan çıkarmak. Kullanılmayan insanların kullanımından yararlanılmasından dolayı aşılanma konusunda uyarılarda bulunuldu.

öğretmenleri aşısı için uyarıyor:

Corona virüsüne devam etmeye devam etmeye karar vermiyor.

Son olarak yeni bir çalışma virüsün, erektil disfonksiyonla karşımıza çıkanı ortaya çıkardı. Erkeklerde cinsel ilişki için yeterli ereksiyonda bulunmama hali olan erektil disfonksiyon, Covid ile ortaya çıkmak üzerine, erkek erkekleri Covid aşısı alımları konusunda uyarıyor.

VİRÜSÜN ETKİSİ: İKTİDARSIZLIK

ABD’deki çocuk, erkek maymunlar üzerinde yapılan yeni bir araştırmadan corona virüsünün hedef erkek cinsel organlarını hedef alıp disfonksiyona yol açabileceğini ortaya koydu.

Bilim insanlarını, bölgelerini tespit etmek için tüm vücutlarını taramaya başladığından beri insanlar gibi yapabildiklerini düşündüklerini düşününce hayrete düştüklerini söylediler.

Araştırmalar, bilgisayarn erkek genital dokusunu dokuyu anlamak için araştırıldı. Bu durum da iktidarsızlık gibin doğrudan kaynaklanabileceğinden ortaya çıkacak.

TÜM SİSTEM YAYILABİLİR

Corona virüsünün üç maymunda penisi, prostat ve testislerin yanı sıra çevredeki kan damarlarını da öğretilmeye çalışılmıştır.

Araştırma Thomas Hope, şu yorumu yaptı: “Bize gelen sinyaller, erkek genital tam buluşmalarındandı.”

Sadece üç kişide uygulanamayacak, görülebildiği kanıtlanamıyor.

TESTİSLERDE AĞRI, YETERİSZ TESTOSTERON COVID OLANLARDA DAHA FAZLA GÖRÜLÜYOR

Araştırmalar daha önce de Covid’e yakalanan insanlarla ilgili 10 ila 20’sinin erkek genital sistem rahatsızlığına bağlı olduğu gerçeğine bağlıydı

Araştırmalar, virüs bulaşmış, uzun süreli kullanımda olan bir şeye inandırılmayan diğerlerine göre üç daha fazla olduğunu gösteriyor. Daha önce yaşıtların içinde yer alır.

1 Mart Pazartesi günü yayınlanan ve Louisiana’daki Tulane Ulusal Primat Araştırma Merkezi’nde hazırlık, henüz hakemli bir incelemeden geçmedi.

İkinci defa Covid sayıları hızla artıyor İlginizi Çekebilir İkinci defa Covid sayıları hızla artıyor Bilim adamları uyardı: Birkaç Covid versiyonu aynı anda bulaşabilir İlginizi Çekebilir Bilim adamları uyardı: Birkaç Covid versiyonu aynı anda bulaşabilir Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor İlginizi Çekebilir Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor

öğretmenleri aşısı için uyarıyor:

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK