Aşı olmayan aile hastanelik oldu

Aşı olmayan aile hastanelik oldu

70
0
PAYLAŞ

Aşısız aile hastaneye kaldırıldı

Aşısız aile hastaneye kaldırıldı

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde eşi ve iki çocuğuyla corona virüsüne yakalanan adam, herkesi aşı olmaya çağırdı, “Sosyal medyanın yalanlarına inandık, aşı olmadık, ailece hastaneye kaldırıldık. ” hastane odasında çektiği videoda.

Kadirli’de yaşayan Cengizhan Güler, 26 Ağustos’ta önce kendisi, ardından eşi ve ardından iki çocuğu olmak üzere korona virüse yakalandı. Hastalık kısa sürede ilerleyince ailenin tedavisinin hastanede devam etmesine karar verildi. Kadirli ilçesinde özel bir hastanenin Covid-19 servisinde tedavi gören Cengizhan Güler ile eşi ve iki çocuğuna aşı yapılmadığı ortaya çıktı.

“SOSYAL MEDYA YALANLARINA İNANDIK”

11 yaşındaki kızı Ceyli Güler’in hastane odasında oyuncaklarıyla oynarken videosunu çeken Cengizhan Güler, çocuğunun okula başlamamasına çok üzüldüğünü ifade etti.

Çektiği bu videoyla herkesi aşı olmaya çağıran Cegizhan Güler, “Geçtiğimiz günlerde Covid testimiz pozitif çıktı. Bir süre evde tedavi gördük. Ne yazık ki evde gördüğümüz Covid tedavisi yeterli olmadı. Hastalık ciğerlerimize indiği için hastaneye kaldırıldık. Sosyal medyanın yalanlarına inandım. Yanlış bilgilere inandım, ailece aşı olmadık. Çok üzgünüm. Ama bizim gibi olmayın. Tam aşı olun. Sosyal medya ya da sağdan sola duyduklarınıza inanmayın. Hükümetimize güvenin ve aşılarınızı yaptırın” dedi. (İHA)

aşı yaptırmadıklarına pişman oldular ilginizi çekebilir aşı yaptırmadıklarına pişman oldular

aile Denizli hastane korona Osmaniye sosyal medya

Aşısız aile hastaneye kaldırıldı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK