Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

156
0
PAYLAŞ

Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

1150 yataklı Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi, bölgede benzersiz bir Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi açıyor.

Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

Açıldığı 1972 yılından bu yana Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da sağlık alanında en çok ziyaret edilen merkez olan 1.150 yataklı Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi, bölgede tek Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi’ni açıyor. .

200 yataklı hastanenin bölgedeki önemli bir eksikliği gidereceğini belirten Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, “Onkoloji ve çocuk hastalarımıza daha etkin sağlık hizmeti verebilmek için çalışıyoruz, daha hassas bir yaklaşıma ihtiyaç duyanlar, otel konforunda.”

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, Mehmet Sebes ile görüştü

TÜM BÖLGEYE KATILIYOR

4 bin 500 çalışanı bulunan Balcalı Hastanesi’nin Bölge’de artan başvuru talebini karşılamak için yeni atılımlar gerçekleştirdiğini kaydeden Prof.Dr.Hasan Murat Gündüz, şunları kaydetti:

* Bölgemizde bu alanda artan ihtiyaçları karşılamak için yeni yatırımlar ve düzenlemelerle hizmet ve kalite çıtasını yükseltmeye çalışıyoruz. Çünkü yıllardır Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerimizden bize hastalar geliyor ve bu sayı giderek artıyor.

* Talebi karşılamak için yeni poliklinikler ve kemoterapi üniteleri açıyoruz. Bunlardan biri de bölgede çok ihtiyaç duyulan ve tek olan Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi olacak.

* Bu hastanede hastanın başka bir ülkeye veya yurt dışına gitmesine gerek kalmadan kemik iliği nakli dahil tüm tedavi gereksinimleri hastanemizde karşılanacaktır.

* Tüm odaları bir veya iki kişilik olacak bu hastane özel hastane konforuna sahip olacak ve hastalarımız tek kuruş ödemeyecek.

Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, Balcalı Hastanesi’nin geçmişten bu yana “öğretmenlerin öğretmeni” olarak uzman doktorlar yetiştirdiğini belirterek, “Hastanemizin en önemli özelliği en yetkin hekim, hemşire ve diğer sağlık personelini yetiştirmektir. uzmanlık alanlarına göre ve bunu tüm Türkiye’de yapmak. yapabilmelerini sağlamak. Biz aynı zamanda bir eğitim merkeziyiz. “dedim.

RANDEVU SİSTEMİ

Balcalı Hastanesi Başhekimi Gündüz, hastanede randevu sistemine geçtiklerini belirterek, “Randevu sistemine geçtik ancak uzak illerden hasta kabul etmeme gibi bir uygulamamız yok. Uzaklardan gelen hastalarımıza da bu konuda hoşgörü göstererek tedavilerine devam ediyoruz.”

Çocuk Çukurova Üniversitesi hastane parası Sağlık Türkiye

Balcalı onkoloji hastanesi hizmete giriyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK