İngiltere’den çarpıcı uyarı: “Delta varyantı aşı olmayanları avlayacak”

İngiltere’den çarpıcı uyarı: “Delta varyantı aşı olmayanları avlayacak”

71
0
PAYLAŞ

İngiltere’den çarpıcı uyarı: “Delta varyantı aşısız beslenecek”

İngiltere’den çarpıcı uyarı: “Delta varyantı aşısız beslenecek”

İngiltere’de Başbakan Boris Johnson’ın sağlık danışmanlarından biri İngiliz basınına açıklama yaptı. Adını açıklamayan yetkili, “Delta varyantı aşı olmayanları yakalayacak” dedi.

İngiltere'den çarpıcı uyarı:

Corona virüsü salgını mutasyona uğrayıp yayılmaya devam ederken İngiltere’den dikkat çekici bir açıklama geldi.

İngiltere’nin en çok okunan gazetelerinden Mail on Sunday’e konuşan bazı başbakanlık yetkilileri bize aşı olmanın önemini hatırlattı. Başbakan Boris Johnson’a sağlık danışmanı olarak görev yapan yetkililerden biri, adını açıklamadan korona virüs aşısı konusunda uyardı.

Adını açıklamayan yetkili, “Delta çeşidi aşı olmayanları yakalayacak. Çünkü virüsün doğası bulaşıcıdır. Bu nedenle iki doz aşı yaptırmayan herkese bu virüs bulaşacağını söyleyebiliriz” dedi.

İlk olarak Hindistan’da keşfedilen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından Delta varyantı olarak adlandırılan bu mutasyonla ilgili açıklama yapan yetkili, “Bu virüsün doğası sürekli gelişmek ve uyum sağlamak. Bu nedenle korona virüsü aşısı olmayan birine bulaşması eninde sonunda kaçınılmaz olacaktır.”

Bilim adamlarından delta varyantı uyarısı: Aşılı ve aşısız arasındaki fark çok yüksek ilginizi çekebilir Bilim insanlarından delta varyantı uyarısı: Aşılı ve aşısız arasındaki fark çok yüksek Bilim adamları: Delta varyantının Pfizer/BioNTech'e karşı yüksek bağışıklığı var ilginizi çekebilir Bilim adamları: Delta varyantının Pfizer/BioNTech’e karşı yüksek bağışıklığı var Aylar sonra ortaya çıktı: Pfizer, BioNTech'in Covid-19 aşısını reddetti ilginizi çekebilir Aylar sonra ortaya çıktı: Pfizer, BioNTech’in Covid-19 aşısını reddetti

ABD Başbakanlık Bilim BioNTech Corona World Evolution Hindistan İngiltere mRNA Reuters Sağlık

İngiltere’den çarpıcı uyarı: “Delta varyantı aşısız beslenecek”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK