Karantina kaçağından ilginç pazarlık! Cezayı öderim ama…

Karantina kaçağından ilginç pazarlık! Cezayı öderim ama…

110
0
PAYLAŞ

Karantina kaçışından ilginç pazarlık! Cezayı ödeyeceğim ama…

Karantina kaçışından ilginç pazarlık! Cezayı ödeyeceğim ama…

Kırıkkale’de minibüste battaniyeye saklanırken yakalanan Covid-19 PCR testi pozitif çıkan bir tarım işçisi, “Cezasını ödeyeceğim ama yurtta kalamam” sorusu üzerine ekiplere dakikalarca direndi. yurtta karantinaya alınacak.

Türkiye’de pozitif vaka sayısının 20 bine yaklaşmasıyla birlikte denetimler daha sık hale geldi. Kırıkkale Valiliği koordinasyonunda yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Salgın Kontrol Merkezi ekiplerince 24 saat esasına göre denetimler yapılıyor.

BATTANİYE ALTINDA GİZLİ

Polis, Ankara-Samsun D-200 karayolu üzerindeki trafik kontrol noktasında mevsimlik tarım işçilerinin bulunduğu bir minibüsü durdurdu. Şanlıurfa’dan Kırıkkale’ye iş için gelen 5 kişinin HES kod kontrolleri yapıldı. Battaniyenin altına saklanan Halil T’nin de Kovid-19 PCR testinin pozitif çıktığı belirlendi.

İNCE UYGULANMIŞ

Polis durumu İl Salgın Kontrol Merkezi ekiplerine bildirdi. Trafik kontrol noktasına gelen polis ekipleri, karantina kuralına uymayan Halil T.’ye 4 bin 50 lira idari para cezası verdi. Ekipler dakikalarca risk altındaki Halil T.’yi karantina yurduna götürmek için uğraştı.

Halil T. “Benim bir evim var. Cezayı ödeyeceğim ama yurtta kalamam” diyerek ekiplere dakikalarca direndi. Bir süre ikna çalışmalarının ardından Halil T., ekip aracına bindirilerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü yurdunda karantinaya alındı. Sürücü ve diğer 3 yolcu da PCR testi için hastaneye gönderildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca korona virüs tablosunu paylaştı!  İşte 30 Ağustos 2021 vaka ve ölüm sayıları... ilginizi çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca korona virüs tablosunu paylaştı! İşte 30 Ağustos 2021 vaka ve ölüm sayıları…

Ankara Corona Polis HES kodu Kırıkkale para Pazartesi Polis Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Samsun Şanlıurfa Taksim trafik Türkiye

Karantina kaçışından ilginç pazarlık! Cezayı ödeyeceğim ama…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK