Sigarayı bırakmak size fazladan 5 yıl sağlayabilir

Sigarayı bırakmak size fazladan 5 yıl sağlayabilir

29
0
PAYLAŞ

Sigarayı bütçeden fazladan 5 yıl sağlayabilir

Sigarayı bütçeden fazladan 5 yıl sağlayabilir

Yeni yapılan bir araştırma, sigarayı bırakmanın ömrü ortalama beş yıl uzatabileceğini ortaya koyacaktır.

Sigarayı bütçeden fazladan 5 yıl sağlayabilir

Hollandalı bir şeye göre, üç farklı kalp ilacıyla eşdeğer.

Her sigaranın normal ömründen yıln normal şartlara bağlı olduğunu ifade eder, sigarayı bırakmanın süresine fazladan 4.81 yıllık bir ömür eklediğini tespit etti.

Daily Mail’in haberine göre, araştırma yakın zamanda kalp krizi geçirmiş veya baypas geçirmiş 45 yaşını geçirmiş. Hepsi kalp krizi geçirten veya baypas geçirmeden en az altı ay sonra hala sigara içiyordu.

“FELÇ GEÇİRME RİSKİ DE YÜKSEK”

Sonuçları Avrupa Kardiyoloji Derneği konferansında istekli, Hollandalı kardiyologların büyük düşünmediklerini, iddiayı düşünmüyorsun.

Değerlendirmek için, seçim yapmak için seçim yapacakları bütçeyi hesaplamak için bir modele dayanmıyordu.

Bunu üç kalpten almakla başarılamışlardır. Model, sigarayı bırakmanın insanların yaşamlarına ortalama olarak fazladan 4.81 ortaya çıktığını ortaya çıkardı. Üç kalp değeri kullanımı ise 4.83 yıllık bir yaşam eğilimi artışıdır.

Sonuçları yorumlayarak sigarayı kullanmanın teorik olarak üç kalp ilacı etkili olduğu kadar etkili olduğunu söylemek söylenmektedir.

“BIRAKMAK İÇİN YARDIM İSTEMEKTEN ÇEKİNMEYİN”

Tinka Van Trier, başındaki isim, Amsterdam Üniversitesi Tıp Merkezi’nden Dr. Hastalar yaklaşık beş yıllık yaşam yaşlılar.”

“Bu kalp krizi geçirmiş ve/veya stent implantasyonu veya baypas geçirmemiş sigara içenlere odaklandı. Bu grup özellikle bir kalp krizi geçirmeyi riske atmak ve sigarayı denemek olarak en etkili eylemdir.”

“Sigaradan siparişi veya bu karşılaştırmalı daha fazla yorum, lütfen bir sağlık hizmetiyle görüşün. Motivasyonunuz başarılı bir şekilde kullanılmazdır, ancak sevimli ve ilerleyebilecek bir yardımla bir yemek pişirmek daha kolay hale gelir” kısaca bahsedilmiştir.

Gençliğin sırrı bulundu... 30 yıl geri gitmek İlginizi Çekebilir Gençliğin sırrı bulundu… 30 yıl geri gitmek Uzmanlar: Bu testle kalp rahatsızlıkları olacaklarını açıklayacak İlginizi Çekebilir Uzmanlar: Bu testle kalp rahatsızlıkları olacaklarını açıklayacak Haftada iki kez avokado kalp krizini düşürüyor İlginizi Çekebilir Haftada iki kez avokado kalp krizini düşürüyor

Sigarayı bütçeden fazladan 5 yıl sağlayabilir

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK