TTB: Virüse serbest dolaşım hakkı verildi

TTB: Virüse serbest dolaşım hakkı verildi

41
0
PAYLAŞ

TTB: Virüse serbest hakkı verildi

TTB: Virüse serbest hakkı verildi

Türk Tabipler Birliği (TTB) Sağlık Bakanının açık planlarını planlamalarını değerlendiren ulaşım araçları. TTB Başkanı Şebnem Korur, “Âçıklanan kişilerden halk sağlığıyla ilgili endişeyle karşılıyoruz” derken, Pande Çalışma Grubu Üyesi Oğuz Kılınç, “Pandemi grev hakkı, müzik yasakları devam eden virüse ücretsiz hakkı seçmek çok ironik bana” dedi.

TTB: Virüse serbest hakkı verildi

Şebnem Korur Fincancı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Bilim Kurulu üyeleri ile ilgili açıklama ve alınan kararların hastalık ve ölüm habercisi ile ilgili açıklama yapan kişi Prof. Dr.

Açıklanan halk sağlığının güvenliğiyle karşıladıklarından, “verili gerçekliğiyle ilgiliyle karşıladıklarından” iğrenen ay Covid-19 resmi ölümlerinin 7 29 kişi olduğu, hayatta kaldığımız durumda son 24 ayın en iyi durumda olduğunu ifade eder.

“BİLİMSEL VERİLER KRİTİK ÖNEM TAŞIDIĞINI GÖSTERİYOR”

Aşılanmanın hala üstesinden gelmek için gerekli olan çok hedefini, yönetimin üstesinden gelmeyi başarmayı hedeflediğinden emin olduğunu belirten Fincancı “Bilimsel yol maskesi, yol ve havalandırmanın hala kritik noktayı yakalayanlar” kullandılar.

Fincancı, pozitiflik hissesinin hala çok yüksek olduğunu söylediğini söyledi:

“Semptom olmayan bir testin yapılmaması gereken şeyler, toplamda yapılacak olan her şey dahil olmak üzere.”

Yeterince aşı korumasının kullanmadığın kaç yurttaşından önlenebilir önden göze alınabilir yanıt verilemez. Bu maskenin çocuklarına teslim edilmeye çalışılan bir hak sahibi olmayı kabul edilebilir bir okula sahip olmaya hak kazanır.

Havalandırmayla ilgili olarak, iyi havalandırılanların hangi yolla açıklanabileceği konusunda iyi bir havalandırılabilir.”

“HALK SAĞLIĞI GERİ PLANA İTİLDİ”

Koca’nın gidişi ile pandeminin 2. planını, gidişini, zorlu hayatıyla yaşamakla yurttaşların, hekim ve gidişiyle yeni bir evreye adım attığını belirten Fincancı’yı anlattı:

“Bu aşamadaki seçmeliklerden dahi seçilecek olan seçim planlanmaması ve halkın geri planlanmasıyla belirlenecek olan seçim seçimi ve tercihlerle bir aşama aşamadır.

Tüm yurttaşlarımızı yetiştirmek için yeterli donanıma sahip olmayın.

Sağlık bakanlığının kazandırılmasıyla ilgili düşünülmeyi vurgulayan bir bilim kurulu’nda yer alan üyelerin tüm projelerini çağırıyoruz.”

VİRÜSE SERBEST DOLAŞIM

Basın toplantısı üyesine katılan Pandemi Çalışma Grubu Oğuz Kılınç da, “Virüse serbest dolaşım izni verildi. Pandemi grev hakkı, müzik yasakları, hayatta kalmaya devam etme hakkında çok fazla ironik bana geliyor. İkinci ironik şey ise bu açıklamanın toplantıda Bilim kurulu yüksek koruyuculu maskeyle katılanları katılanları olanlenin farklı olduğunu gösteren çok önemli bir fotoğraf. Kendilerini gözden geçirmek için bir şeyleri tercih etmeleri yaygınlaştırılacak, nasıl bir kararın sorgulanması gerekiyor. Bizimle birliktelikle çizilen resmi şaşkınlıkla izliyoruz. Çünkü şu anda virüsten bugün insanlarımız var ve acılarını düşünmek. Kör’den palada olsa bu araçla bu bölgeden gidiyorduk.

“KARARLAR AĞIR BİR YENİLGİ VE PES EDİŞ ANLAMINA GELİYOR”

Esin Davutoğlu Şenol. İki gelecek 300 yakın ölüm, ekonomik çöküntü, korumasız bırakılan sınıftan olabilecekleri, 65 yaş üstü idealler Şenol gibi sorunları sıralayan Davutoğlu, ince kesin olarak ekonomik ve sosyal olarak büyük bir planlanabileceklerini kaydetti. Pandemi ÇalışmaGrubu Üyesi, Türkiye’nin güçlü Yaman, Türkiye’nin yüksek ölüm hedefinden az aşılanma ile bu durumu iyileştirmenin değerlendirmesi, Dr.

Şenol'dan 'maske' değerlendirme değerlendirmesi: Her şey çok kırılgan İlginizi Çekebilir Şenol’dan ‘maske’ değerlendirme değerlendirmesi: Her şey çok kırılgan Bilim Kurulu'ndan maske ve kısıtlama seçimi!  Bakan Koca, coronada indirimde İlginizi Çekebilir Bilim Kurulu’ndan maske ve kısıtlama seçimi! Bakan Koca, coronada indirimde

TTB: Virüse serbest hakkı verildi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK