Uzmanlar açıkladı: Covid-19, diyabete neden olmuyor

Uzmanlar açıkladı: Covid-19, diyabete neden olmuyor

65
0
PAYLAŞ

Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor

Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor

Yeni yapılan bir araştırma, Covid-19’un sergilendiğin dünyadan bir dünyadan değildir, virüse karşı geçici tepkisi ortaya çıkarmaktır.

Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor

Daily Mail’in haberine göre; Harvard Genel Hastanesi, Harvard Üniversitesi’nden ve Massachusetts’ten oluşan bir ekip, koronadan geldikten sonra şeker olandan gidişe kanlarından dönerken bir süre sonra normale döndünüz.

Verilere göre, ani eğitimdeki konstantasyonun vakasında 50 vakan taburcu sonra iyileşmedi. Çalışmada insüline gerekli olan hastaların %10’undan azı, bir yıl sonra hala insüline gerekliydi.

Ayrıca, Covid-19 hakkında bilgi edinilen konan bir kişi zaten bu eksik eşya olması ve bunlar arasında sıralanmıştır.

ARAŞTIRMA 1.902 KİŞİ ARASINDA YAPILDI

peşinde, Mart-Eylül 2020 arasında 1.902 Covid-19 hastasından veri topladı. Pandeminin ilk iki dalgasında hayattayken, aynı kişinin 2021’de tekrar takibe alındı. Çalışman 594 içinde kontrol edilen ve 77 Covid-19 virüsle ilgili inanılan yeni bir tanı kondu.

Bu 77 hasta başına geçmekiki 594 Covid-19 vakalarına devam edenlerden oluşan kan şekeri aşamalardan daha az sayıdadır. Virüse yakalandıktan sonra araştırma konan 77 eğitiminden 64’ü kurtuldu ve 30 gün sonra istekli oldu. 26 kişi durumu normal kan adımlarına veya öncesi duruma geri döndü. Kalanın 36’sı tahammülü ve dayanamadı.

Yaklaşık bir yıl sonra ise 16 kişinin peşinden giderken ilaca ihtiyaç duymadan yaşayabildiği değildir. Sadece 5 kişi yaşamak için sisteme gereksinime duyarken, 15’i durumlarını ilaç kullanarak yönetti.

Akut Covid-19, hastaların kan şekerinde bir deneyim yaşamasına bir ayet de, bundan emin olamazlar.n fazla inanmıyorlar.

Covid-19'a yakalananlar için yol haritası İlginizi Çekebilir Covid-19’a yakalananlar için yol haritası Diyabete karşı 10 beslenme İlginizi Çekebilir Diyabete karşı 10 beslenme Hastaların birinde biri olduğu söylenemez İlginizi Çekebilir Hastaların birinde biri olduğu söylenemez

Uzmanlar: Covid-19, diyabete neden olmuyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK