Sel felaketinin yeni görüntüler ortaya çıktı! Böyle başlamış…

Sel felaketinin yeni görüntüler ortaya çıktı! Böyle başlamış…

64
0
PAYLAŞ

Şiddetli yağışın yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde sel felaketinin geldiği görüntülendi. Taşan Ezine Çayı, etrafındaki ağaçların yıkılarak ilçe merkezine doğru akan bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Sel felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı! Böyle başladı…

Sel felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı! Böyle başladı…

Şiddetli yağışın yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde sel felaketinin geldiği görüntülendi. Çevresindeki ağaçları devirerek ilçe merkezine doğru akan Ezine Çayı’nın sular altında kalması bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Bozkurt’ta 11 Ağustos’ta yağan şiddetli yağmurun ardından Ezine Çayı’nın sular altında kalması sonucu meydana gelen sel felaketinden yeni görüntüler ortaya çıktı.

Su seviyesi yükselen Ezine Çayı, kenarlarındaki ağaçları köklerinden sökerek sürükledi. Şiddetli sular önlerine çıkan her şeyi yok ederek ilçe merkezine ulaştı.

Bu anlar, yüksekte evi olan bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. Suyun ağaçları yok ederken çıkardığı seslerin de yer aldığı videoda bir kişinin “Köprü de gitti” ifadesini kullanması dikkat çekti.

Bozkurt'ta HES'in hikayesi ilginizi çekebilir Bozkurt’ta HES’in hikayesi Bu bir savaş alanı değil;  Bozkurt ilginizi çekebilir Bu bir savaş alanı değil; Bozkurt

Haberler Kastamonu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK