Ahmet Nur Çebi: İnsan nasıl, meslektaşının spor hayatıyla, ekmek parasıyla oynayacak kadar...

Ahmet Nur Çebi: İnsan nasıl, meslektaşının spor hayatıyla, ekmek parasıyla oynayacak kadar sertleşebilir

283
0
PAYLAŞ

Ahmet Nur Çebi: Bir insan nasıl meslektaşının spor hayatı ve geçim parası ile oynayacak kadar sert olabilir?

Ahmet Nur Çebi: Bir insan nasıl olur da meslektaşının spor hayatı ve geçim parası ile oynayacak kadar sert olabilir?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ajax maçı öncesi canlı yayında kritik mücadeleye ve takımda sakatlanan oyuncuların büyük çoğunluğuna tepki gösterdi!

Ahmet Nur Çebi: Bir insan nasıl olur da meslektaşının spor hayatı ve geçim parası ile oynayacak kadar sert olabilir?

Başkan Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi’nde Ajax ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ta açıklamalarda bulundu. Trtspor’un canlı yayınına katılan Çebi, Sergen Yalçın ile olan ilişkisinden takımdaki sakatlıklara kadar birçok konuda görüşlerini dile getirirken;

– Beşiktaş taraftarı her yerde takımını destekliyor, onların yanında olan bir camiamız var. onlara teşekkür ederim. İyi ki öyleler. Sabah çıkıp yürüyoruz. Düşünüyoruz. Bu maçtan sonra falan ama umarım güzel bir akşam geçiririz

– Şampiyonlar Ligi ayrı bir kulvardır. Bütün takımlar çok güçlü. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız için transfer planlamasını dikkatli yaptık ama maalesef bazı eksikliklerimiz var. Belki yaşanan sakatlıklar genç arkadaşlarımıza fırsat bulmaları için bir fırsat olacaktır.

– Özellikle Ajax’a karşı bir maçı sakatlıksız kazasız belasız bitirmeyi umuyorum. Şampiyonlar Ligi ayrı bir şerittir. Diğerleri gibi değil. Bütün takımlar çok güçlü.

– Genelde futbolcuların yanına gidip kısa sohbetler ederim. Sergen ile teknik taktikler hakkında asla konuşmam. Şakalar yaparız, birbirimizin moralini yükseltiriz. Abi-kardeş ilişkimiz var.

ENGELLİLİK SORUNU

– Yaralarımızın yarısından fazlası darbelerden kaynaklanıyor. Bir meslektaşının spor hayatını oynamak için nasıl bu kadar sert olunur anlamıyorum. Futbol zor bir oyun olabilir ama herkesin birbirinin sağlığına saygı duyması gerekir. Ne sahadan, ne doktordan.

– Hava çok sıcak olduğu için çimlerin kökleri derine inmez. Bu küçük alanları haftalardır onarıyoruz. 1-2 hafta içinde tamamlanacak. Bir problem olacağını düşünmüyorum. Milli aradan sonra zeminin %99,9’u mükemmel olacak. Şu anda yaralanmalar yerden değil

Ahmet Nur Cebi Ajax Beşiktaş canlı Futbol Şampiyonlar Ligi Sergen Yalçın transferi

Ahmet Nur Çebi: Bir insan nasıl meslektaşının spor hayatı ve geçim parası ile oynayacak kadar sert olabilir?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK